Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van mainstream-zombi a családo...

Van mainstream-zombi a családodban, baráti körödben?

Figyelt kérdés

aug. 14. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
0%

40, így van, de a hasonló helyzet például baromira nem zavarta az EU-t 2010 előtt.


Amikoris a hírtv-n kívül MINDEN EGYÉB tv baloldali volt.


Az nem zavarta az EU-t

aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:

"ha a kérdező szerint a fideszes köztévé mainstream"


Ezt sehol nem mondtam. Épp ellenkezőleg, azt próbálom elmagyarázni (ezek szerint kevés sikerrel), hogy a "mainstream" az az ami a nyugati híradásokban megy. Mivel tök mindegy mit tol a köztévé (tehát nem az RTL, hanem pl az M1!) egy tízmilliós országban az kevéssé releváns, miközben a többszázmilliós nyugaton meg tolják a CNN/BBC bullshit-et.


"És kérdező, hogyan lehet Magyarországon balos médiát fogyasztani, amikor állítólag nincsen sajtószabadság????"


Ezt sem mondtam, h nincs itt sajtószabadság. Olvasd már el normálisan a kommenteket légyszíves, jó?


Az angol tudásomat meg szerintem ne akard összehasonlítani a tiéddel. Lehet h nagggyon pofára esnél! Köszi és szép napot.;)

aug. 17. 12:05
 43/71 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező,

18 éve élek Angliában.

aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
41 2010 elött nem rasszista propagandàt nyomtatták a tvben
aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

"18 éve élek Angliában."


Én meg 16 évet éltem Írországban. 6 évet telefonsos ügyfélszolgálaton dolgoztam, amerikai, ausztrál, angol piacokat csináltunk, napi 6-7 órát beszéltem velük angolul. Na?

aug. 18. 07:27
 46/71 anonim ***** válasza:
60%
45 mégse tűnsz valami felvilágosultnak
aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:
"Felvilágosultnak" Úgy érted ballibernyák zombinak? :D
aug. 18. 08:13
 48/71 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nézz már körül ember! Ha ott élsz Angliában kizárt h nem látod mi megy, pont a migránsokkal!! Hát már beléjük fulladtok vazze!


Mikor az angol piacot csináltam 3 üf-ből kettőnek arab neve volt, esetleg indiai!!!!!


2010-ben éltem fél évet Londonban! Már akkor is a fele népség olyan fekete volt, hogy a kutya melléjük harap a sötétben! :D

aug. 18. 08:15
 49/71 anonim ***** válasza:
71%

48, dehogynem látom, hogy mi megy, de te meg én is migránsok vagyunk :)


Attól, hogy nem arabok, kínaiak meg vietnamiak vagyunk, még mi is migránsok vagyunk.

aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van
aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!