Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van mainstream-zombi a családo...

Van mainstream-zombi a családodban, baráti körödben?

Figyelt kérdés

aug. 14. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
74%

#28 "Értem. Baj, ha csak röhögök ezeken?"


Baj, mert ha te röhögsz azon hogy embereket ok nèlkül megvernek, akkor nagy esèllyel antiszociàlis szemèlyisêgzavarban szemvedsz, vagyis semmi helyed a tàrsadalomban, ha netàn hatalmi pozìciòt szereznèl akkor pedig kifejezetten kàros ès tàrsadalomellenes dolgokat vinnèl vèghez

aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
56%

"Aha két éve... Értem... Meg a 444... Értem. Baj, ha csak röhögök ezeken?"


Nem baj, de téged minősít. Ráadásul nagyon erősen. Kész tényeket linkeltem a kérdésedre, amelyeket ledegradálsz, semmibe veszel, ignorálsz, mert nem egyezik a világnézeteddel, nem illik a világképedbe. Hangyányit sem vagy nyitott és befogadó más gondolatokra, mint amik a fejedben élnek. Homofób és rasszista vagy, az ellenkezőjéről meggyőzni soha senki nem fog téged, megvannak a korlátaid, amiket nem vagy képes megugrani. Mindenkinek meg vannak a maga korlátai. Neked egy picit alacsonyabban vannak és sokkal több jutott belőlük, mint az átlag embernek. Nem baj az.

aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:

"Kész tényeket linkeltem a kérdésedre, amelyeket ledegradálsz, semmibe veszel, ignorálsz, mert nem egyezik a világnézeteddel, nem illik a világképedbe. Hangyányit sem vagy nyitott és befogadó más gondolatokra, mint amik a fejedben élnek."


Remek önjellemzés egy mainstream-birkától ( ugyains a te fajtád pont ezt csinálja mikor tényfeltáró cikkeket, videókat próbál megosztani vele az ember, ezért csak még viccesebb, hogy ezt így leírtad! :D)


Azért ugye te sem gondolod, h a 444 híreit "kész tény"-ként kell kezelni?!

Ennyire azért ne nézz már madárnak!


"Nem baj, de téged minősít"


Nem. Engem te minősítgetsz és bélyegzel épp a kommented végén, mégpedig elkoptatott, erejét vesztett frázisokkal. Ebből már tudom, hogy ballibernyák vagy mert ez az ő kedvelt (bár egyre kevésbé működő!) módszerük.


Nőjetek fel balosok, mert segghülyék vagytok! :D

aug. 15. 19:07
 34/71 anonim ***** válasza:
51%
Mondja mindezt egy IQ-fighter zsebnáci...
aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:
És ismét egy frázis. Azért önálló gondolatid is szoktak lenni? :D
aug. 15. 19:19
 36/71 anonim ***** válasza:
16%

15-ösnek!


Hogy lenne már a fideszes köztévé mainstream??????


Az egész Európa és még Amerika is magyar köztévé ellen beszél.....


Az a totális agyhalott kedves 15-ös, aki a magyar tévét hiszi mainstream-nek, ugyanis az egész mainstream EU média kritizálja a magyar médiát ugyanis....

aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:
#36 Igen, van némi zavar. De hát mit csodálkozunk. Magyarországon az összes balos azért balos (kivéve azokat akiknek kőkemény anyagi haszna van belőle) mert kőkeményen meg van vezetve. Ezeknek a "mainstream" az az ami a szerencsétlen magyar tv-ben megy!🤪 És Putin bomlaszt és csak és kizárólag orosz propaganda létezik! 🤪 Nem a Földön élnek. Jót akarnak, de javarészt balos médiát fogyasztanak, ez a gond. Magyarországon az emberek 80%-a a faszbukról informálódik, kell ennél több? 😅
aug. 16. 09:23
 38/71 anonim ***** válasza:
74%
#36 mert Magyarországon az a mainstream, hiszen a fidesz uralja a média nagy részét. Az ostoba fideszes amúgy se tud idegennyelvet, max egy kicsit makog oroszul.
aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
0%

38, ha a kérdező szerint a fideszes köztévé mainstream, akkor a kérdező tuti sem tud angolul.


A szót is valószínűleg a konteó oldalakról olvasta magyarul.


És kérdező, hogyan lehet Magyarországon balos médiát fogyasztani, amikor állítólag nincsen sajtószabadság????


Ha nincsen sajtószabadság, akkor a kormánypártot szapuló balos média nem is létezhetne....

Amúgy

aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
77%
39 de amédia 90%-a jobboldali..a Kesma, egy csomó online hírportál, a megyei újságok, rádiók stb stb
aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!