Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van mainstream-zombi a családo...

Van mainstream-zombi a családodban, baráti körödben?

Figyelt kérdés

aug. 14. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:

"Pontosan, ezért beszéltem Mo.-ról, ahol ez rendszeres jelenség.


Akkor én hogyhogy nem hallok ilyenekről??? Mégis hol lehet ilyenekről olvasni??? Hol verik a melegeket Magyarországon? Számos helyen dolgoztam, ebből nem kevés multinál, majdnem mindenhol voltak melegek, nem volt velük semmi baj és a kutya nem bántotta őket. Én azt vettem észre, hogy szeretik őket alsó-, és középvezetői pozikba rakni. Soha életmeben nem hallottam még tőlük sem hogy Magyarországon verik a melegeket.


"A tények kimondása nem számít sértegetésnek."


Igen. A sértegetés meg sértegetés.

aug. 14. 15:50
 22/71 anonim ***** válasza:
100%

#20

"de az ellenzékiek nagy része (korábban én is) hihetetlenül naivan és túl jóhiszeműen áll a piachoz, mintha nyugaton mindenki alapból jó fej lenne"

Ellenkezőleg, azért vannak az emberek baloldalon, mert azt mondják, hogy a piacot az államnak korlátoznia kell, mert a cégek nem jót akarnak, hanem profitot.


Illetve, a nyugat és a piac pedig 2 különböző dolog, úgyhogy ne keverd.

aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt néhányan azt gondolják, hogy a mainstream az az amit a Fidesz nyomat a magyar köztévében. De az legfeljebb csak Magyarországon mainstream. Az igazi mainstream az az amit a faszbuk nyomat, a CNN nyomat, a BBC meg az idióta zöldek nyomatnak. A globalista mainstream, na. A divatot meg kár idehozni, aki csak divatból csinál dolgokat az nem meggyőződésből csinálja, az ő véleményük másodlagos.
aug. 14. 15:57
 24/71 anonim ***** válasza:
100%

#21

"Akkor én hogyhogy nem hallok ilyenekről?"

Most azt várod, hogy én magyarázzam meg a tájékozatlanságod? Honnan tudjam? Te arról se hallottál, hogy Putyin a saját szájával ismerte be, hogy az Orosz Birodalmat akarja visszaépíteni.


"Számos helyen dolgoztam, ebből nem kevés multinál, majdnem mindenhol voltak melegek, nem volt velük semmi baj és a kutya nem bántotta őket."

Persze, ha az állatkertbe mész vadászokat keresni, akkor ott se fogsz találni.

A multik pont megteremtik vagy legalább próbálják megteremteni azt a környezetet, ahol ilyen nem lesz.


Én vidéki vagyok és az ilyen események aránylag rendszeresek.


"Igen. A sértegetés meg sértegetés."

A sértegetés az tényleg sértegetés, de a tények meg tények és nem sértegetések.

Ha szőke vagy és kimondom, hogy szőke vagy, akkor ez nem sértegetés, hanem tény.

aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
48%
22# a baloldaliak valóban, az más kérdés, hogy hazánkban az ellenzék mekkora része érti így a baloldaliságot...
aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
100%

21-esnek, vagyis a kérdezőnek:

"Akkor én hogyhogy nem hallok ilyenekről??? Mégis hol lehet ilyenekről olvasni??? Hol verik a melegeket Magyarországon?"

Tessék, kerestem neked néhány esetet, ami hirtelen eszembe jutott. Ezek mind 2010 utáni esetek, amelyek a NER idejében történtek. Ez a következménye az emberek folyamatos -kormányzat általi- hergelésnek.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
100%

"Hol verik a melegeket Magyarországon?"

Kb 2 eve volt ilyenkor nyaron, ket vegzett orvostanhallgatot megvertek Pecsett az utcan, mert megfogtak egymas kezet.

aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:

Aha két éve... Értem... Meg a 444... Értem. Baj, ha csak röhögök ezeken?


Közben az elmúlt "tesók" kiraboltak és megvertek 8-10ezer magyart és megöltek 10 nyugdíjast... Csak nézzük az arányokat jó?!


Közben elloptak ki tudja hány autót, kiraboltak hány lakást, stb.


Akkor most kijelenthejük h a magyarok és főként a nyugdíjasok Magyarországon el vannak nyomva??? Az autó-, és lakástulajdonosok dettó??


Ilyenekről miért nem szól a mainstream narratíva?


Akkor a magyar nyugdíjasok is el vannak nyomva? Erről miért nem hallunk annyit??


Miért mindig a melegek miatt kell sírni??? Szóval ez továbbra is bullshit, h Magyarországon bárki elnyomná a melegeket.

aug. 15. 07:24
 29/71 anonim ***** válasza:
100%

20# "hihetetlenül naivan és túl jóhiszeműen áll a piachoz, mintha nyugaton mindenki alapból jó fej lenne"


Tényleg van még olyan, aki a nyugati demokráciákat ilyen emberi tulajdonságokkal ruházza fel? Honnan ezek az árukapcsolások? A piac egy mechanizmus, semmi köze az igazsághoz, jófejséghez, barátsághoz, elfogadáshoz, meg ezekhez a lózungokhoz, amiket hozzátársítanak. A rendszerváltáskor talán még érthető is volt ez a naivitás és eufória, de 30 év távlatából ideje lenne lejönni erről a lemezről.

aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
5 ez az igazság. Nézd meg mit művel Ukrajnában
aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!