Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jellegű halál kell...

Milyen jellegű halál kell ahhoz hogy donor legyél?

Figyelt kérdés

Tudom hogy veséhez pl nem feltétlen kell meghalni, most nem ilyenekre gondolok. De nyílván mondjuk egy szív már más tészta.


Néztem egy videót hogy kevés a donor és elgondolkoztam rajta, hogy alapból se sok esély van rá, hogy valaki úgy haljon meg hogy a szervei alkalmasak legyenek rá hogy másnak adják .


Olyat hallottam, ha valaki motorbalesetben hal meg de a szervei nem sérülnek, "csak" az agyhalál áll be és már csak gépek tartják életben, akkor jó donor lehet. Milyen esetek vannak még?


aug. 13. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
rögtön ahogy beáll a halál szóba kerül a donor dolog...a boncolás utána jön
aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Pedig jobb, ha tudod, vissza KELL tenniük minden szervet, másrészt a hosszabb ideig tárolt halottakat a temetés elöttig fagyasztják, ezért nincs szag.
aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
tudom hogy fagyasztják,nem vagyok annyira hülyegyerek,de a hűtőből való kiszedés és a földbe helyezés közt teli kel idő,olyanról tudok hogy elkezdett kékülni az illető,de bűzről nem tudok
aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18%
szerinted amikor öltöztetik a halottat,fésülik,akkor is a hűtőbe van?
aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Most gondolkodj már, mennyiben büdösödne gyorsabban/lassabban egy boncolt meg nem boncolt halott???

Az esetleges boncolás után öltöztetik és utána tovább fagyasztják.

aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Leginkább balesetek áldozatainak szerveiből lesz donor szerv, főleg a fiatal és egészséges személyek ép szerveit kapják meg az érintett betegek.
aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!