Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Ishowspeed-ről?

Mi a véleményetek Ishowspeed-ről?

Figyelt kérdés

aug. 13. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak most tudtam meg ki ez. Nem tudom mennyire van megjátszva a műsor de amit Pesten letolt az gáz volt és a követő is azok, akik bálványozzák őt.
aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A 107-es IQ meglepett. Magàhoz képest jól teljesített. Amúgy mikor magyarorszàgra jött arànylag magàhoz képest kultúràltan és tisztelettudóan viselkedett. Lassan kezd megérni. Még pàr év és eljut egy 10 éves szintjére. Én hiszek benne.
aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk amit az étteremben leművelt az nem csak gáz, hanem k.rva gáz volt. Majomkodjon, nem zavar, de amikor mások kárára csinálja, na az gáz. Főleg hogy a testőrei miatt érinthetetlen. Feltételezem egyedül nem lenne ekkora szája és kiverték volna a fogát is. Az is gáz, hogy a manager nem engedte fizetni, csak mert ő az aki, mintha bármi értéket is le tett volna az asztalra. Egyre inkább kezd kifordulni ez a társadalom önmagából, ez a legszomorúbb az egészben.
aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Trash az egész amit leművel.
aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Hat mondjuk a kiscsajok komaljak, ugyhogy valamit azert tud a srac.



40F incel

aug. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Emberek, ne már :D Ez egy Showműsor, emberünk kamerán kívül nem ilyen. A műsor miatt ilyen, nem azért mert lelkileg 10 éves :D Meg amikor itt volt akkor is adományozott csomó pénzt helyeken, ahol járt.
aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is emlékszem hány millió követője van, egyik legismertebb youtuber meg streamer. A műsoraiban nyilván megjátssza magát, ha nem forog a kamera ezer százalék, hogy nem ilyen.


Egyébként annyi pénzért én is bevállalnám ezt simán, hogy így majomkodok. A pénz beszél.

aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hányhatnékom van az eféle viselkedéstől. Hidegen hagy, hogy otthon a 4 fal között milyen egyedül, vagy hogy mi történik a lelkivilágában. Kell egyfafjta személyiségtorzulás ahhoz, hogy valaki egy ilyen perszónát kreáljon.


Az mondjuk jobban zavar, hogy erre van igény. Mert azt értem, hogy neki ezt megéri, de a nézőinek...?

aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Átlag feketét ilyen viselkedésért simán csak lelőnék még a saját országában is.
aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is csak a magyarországi látogatása után hallottam róla először, nem tiktokozok + youtube-on se került elém. Nyilván látszik hogy egy átlagos amcsi néger srác aki rájátszik nagyon a dolgokra a nézettségért. Szerintem inkább őt is a tiktok, gaming/fortnite meg az állandó Ronaldozás húzta fel, ebből is látszik az óriási gyerek közönség, a srácnak nyilván volt annyi esze hogy mainstream-et tol egyfolytába.
aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!