Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 millio ft valoban nem sok...

25 millio ft valoban nem sok penz?

Figyelt kérdés

Ennyim van osstesen, mas nincsen a birtokomban.

Valoban nem megyek ezzel a 25 millioval semmire?


aug. 12. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Jelenleg annyit ér, hogy tudsz érte venni egy lakást, ami így hitelmentes lesz. Mondjuk kérdés az, hogy hol laksz, mert régiónként ez változó.
aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

kérdés, hogy mire akarsz menni?


100 milliós ferrárihoz kevés az tény, vésztartalékhoz meg sok.

aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Antiszociális lény ***** válasza:
57%

Pesten például ennyiből nem veszel lakást.


De egyébként igen, 25 millió ilyen tekinteben valóban nem sok, de nyilván átlag feletti. Nekem például nincs 25 millió forintom.


Ha mindent számolok még az olyat is ami nem forintban van, akkor kb a fele van meg.

aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy fél kisebb lakás Budapesten. Hát kinek mi a sok.
aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 senior10 ***** válasza:
67%

attól függ mit akarsz vele kzedeni, ha házat/lakást akarsz venni belőle akkor nem mész vele messzire. szerencsével találsz kb ennyiért egy átlag panellakást ami nagyjából kinéz valahogy így költeni talán nem kell rá olyan sokat.

Mondjuk még mindig jobb mint ha ennyi adósságod lenne.

aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Ma már nem nagyon.
aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
az én apám visszament dolgozni gyárba nyugdíj után is, idén lesz 70 éves, most akarja befejezni. nemrég láttam véletlenül a bankszámlakivonatát, 8 millió egyszázezret spórolt össze gyári munkásként 25höz képest kevés, nekem meg, akinek sosem sikerült még egyet sem összehozni egészben mert mindig elment valamire, értékelendő ennyi is
aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

#7

Apukád megkapja a nyugdíját + mellette a nyugdíjas melóért járó fizetést. Tehát két helyről kap jövedelmet. Így tudott ennyi pénzt összespórolni. Plusz gondolom nem szórta el a pénzét.

aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

Megkeresni sok, elkölteni kevés?


Még ha havi 1 millát teszel félre, akkor is 2 év munka.

aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy nem sok, hogy nem kapsz érte egy lakást sajnos.

(És nem csak Pesten. Anyám dunántúli kisvárosban lakik, a házukban most adtak el egy lakást, földszint, 64 nm, 2 szoba, 48 milla, azt hittem, lehidalok.)

aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!