Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van hogy ismerősnek...

Az miért van hogy ismerősnek tűnik az 1980-as évek amikor még meg se születtem?

Figyelt kérdés

Szoktam nézni ilyen videókat az 1980-as évekről és tisztára ismerősnek tűnik. Amikor még gyerek voltam akkor is gyakran kérdezgettem anyám hogy hol voltam a születésem előtt. Egyszerűen nem tudtam volna elképzelni hogy korábban nem léteztem volna.

Én 2005-ben születtem, tehát lassan 20 éves leszek.



aug. 5. 14:39
 1/5 anonim válasza:

Én 2003-as vagyok, mégis olyan, mintha lennének "emlékeim" az 1990-es évekből.


Nálam például több dolog okozhatja valószínűleg;

Visszamaradottabb környéken nőttem fel, egy ideje rájöttem, hogy manapság minden sokkal unalmasabb, mint akkor, ezért nem érzem jól magam ebben a világban. Nem nagyon barátkoztam soha, csak az öregebb rokonok voltak a társaságom olykor. Éjjel is szinte mindig olyan álmaim vannak, ami legtöbbször olyan, mintha az 1990-es években játszódna. Sok akkori zenét is hallgatok például, és még sorolhatnám. Mivel képzeletben sokat próbálok "visszamenni" az időben (mivel a mai világ egyáltalán nem szimpatikus számomra), valószínűleg ezért gyárt az agyam nem létező emlékeket, ami a születésem előtti időkhöz kapcsolódik.

aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
GTA Vice city?
aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizuális memóriám van. Rengeteg képet elraktároztam, bennem élnek, pedig jóval tíz-tizenöt évvel előttem készültek. Nekem ezek a 1960-70-es évek. '80-as évek elején voltam kisgyerek.
aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reinkarnációba hiszel?
aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Igen

aug. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!