Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik velem és hogy...

Mi történik velem és hogy lehretnék újra "normális"?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nincs kedvem semmihez és egyre inkább kerülöm a társaságot, az embereket és kb. semmi motivációm, lelkierőm nincs semmihez. Még a hobbijaimhoz sem!

Még aggsasztóbb, hogy korábban imádtam a munkámat, de már felkelni is alig van kedvem. Ettől függetlenül rendesen járok dolgozni, edzésre, próbálok "csinálni" valamit, de legszívesesebben csak aludnék és filmeket néznék. Ha bele is kezdek vmibe, hamar félbehagyom, semmi sem köt le és a koncentrációm is közelít a 0 felé.

Mitől lehet ez és mit tehetnék ellene?

34 l


aug. 4. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Kb én is ilyen vagyok 28 évesen. Eljárok dolgozni és ennyi az életem. Nincs kedvem nagyon sehova menni. Nincs motivációm. Csalódtam az emberekben és ennyi vége. Ja és semmi sem okoz már örömet. Nyilván az is nagyban hozzájárul ehhez hogy ilyen szar a magyar politika meg ami történik jelenleg a világban....
aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

"Nyilván az is nagyban hozzájárul ehhez hogy ilyen szar a magyar politika meg ami történik jelenleg a világban...."


JOGOS! 🏆

aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mi a célod? Mit szeretnél megvalósítani?
aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Nagyjából én is ilyen vagyok!

Munka és itthon ülés , de az emberek sem érdekelnek , tiszta érdek az összes kapcsolat.

Jó lenne ha lenne olyan közösség akik még rendelkeznek normális értékrenddel...

35/l

aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Jó lenne ha lenne olyan közösség akik még rendelkeznek normális értékrenddel..."


De az kevés volt már 20 éve is.

aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Abszolút aterzem, nekem a Covid kezdete óta van kb ez, azután próbáltam néha kitorni, de csak egy ket hétig megy. 35 F
aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Üdv a klubban.

Szerintem ez a kiégés alapjelei.

Próbáld rendezni magadban, hogy_ mi vezetett ide, mit érzel, mit szeretnél helyette, min kell/lehet/tudsz változtatni, vannak-e új dolgok, amiket kipróbálnál, hogyan tudnád ezeket elérni? Mi kellene a változás eléréséhez? Hogyan tudnád elérni? (F42)

aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt meg kellene válogatni az embereket, akikkel kapcsolatba kerülsz. Másrészt ez már szerintem erősen depressziógyanús.

Nem itt kellene siránkozni, hanem segítséget kérni. Lehet csak egy mély beszélgetés kellene egy szakemberrel, hogy helyretegye mi zajlik benned.

aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Szerintem kérj segítséget egy szakembertől,vagy ha van olyan családtag,esetleg barát,egy mély,akár többszöri beszélgetés is sokat segíthetne.Mi hónapok óta a négy fal között élünk halmozottan sérült kislányommal,nekem csak férjem van akivel igazán mély dolgokról beszélgeghetek,és mindíg még a legrosszabb helyzetben is a jót,szépet látom meg,pozitív gondolkodás is sokat segíthet helyzetedben.
aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Történt esetleg veled valami, ami ezt váltotta/válthatta ki? Nagy nyomás, stressz, nagy hajtás, megfelelési/teljesítési kényszer, trauma, vagy valami hasonló, masszívabb dolog?

Vannak álmaid, céljaid, amik motivációt tudnának adni?

aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!