Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy mindenhova...

Normális hogy mindenhova füldugóval járkálok?

Figyelt kérdés

Elnézést, nem tudtam pontosan milyen kategóriába illik ez a kérdés de talán a legjobban ide.


Nem fülhallgatóval, tényleg füldugóval. Szeretem az állandó csendet, nyugit. Más is csinál ilyet?


júl. 28. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

A hétköznapokban is: munkában, a bolta, orvoshoz, emberek között, mindenhova? Az elég beteges, ha igen...

Ráadásul, nem hinném, hogy a fülnek egészséges, ha állandóan benne van a füldugó, mivel így a fülzsír nem tud természetesen kiürülni és előbb- utóbb gyulladás fog fellépni.

júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Senior Séf ***** válasza:
47%
Nem szerencsés azt közvetíteni a környezeted felé, hogy nem vagy kíváncsi senkire, hagyjanak téged lógva.
júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Majd egyszer elüt egy autó, mert a füldugó miatt nem hallod hogy jön, és akkor rájössz, hogy miért vagy egyedül ezzel a szokással.
júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Hogy hallod, ha jön mögötted az autó...? Ez eléggé nem normális...

Az embernek azért van a füle, hogy használja! Otthon azt csinál mindenki, amit akar! Emberek között viszont nagyon is szükséges a hallás!

júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen mindenhova tényleg, kivéve otthon ott alapbol nyugi van meg nyilván munkába meg suliba sincs bennem a füldugó, de ezeken kívül kiteszem a lábam a lakásból és mehet be a füldugó
júl. 28. 14:31
 6/11 A kérdező kommentje:
ketülöm az olyan szitukat hogy hallani kelljen hogy jönne mögöttem autó
júl. 28. 14:32
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk az sem normálisabb, mikor a sok gyengeelméjű ordító fejhallgatóval járkál a városban és még az autóst hurcolják meg, ha valamelyik majmot elüti, mert úgy sétál át előtte a semmiből...
júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem lehet hogy azért használsz mindig füldugót, mert hangosabb hangokra érzékeny vagy?
júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon vagyok egész nap füldugóban. Képtelen vagyok panelban lakni, zavar minden panelzaj: szomszédoknak a fölöttem járkálása, bútorok húzogatása és dobálása, beszélgetésük, WC lehúzásuk, zuhanyzásuk, porszívózásuk, stb. De hát nincs pénzem elköltözni házba, sosem lesz.
júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, mindenki más majd vigyáz rád
júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!