Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül sok...

Van még rajtam kívül sok olyan 30 éves fiatal, aki anyagi okokból nem tud elköltözni szülőktől?

Figyelt kérdés
Olyan magasak az albérletárak és az ingatlanárak, hogy nem tudnék megélni ha a lakhatásért is fizetnem kellene.
júl. 25. 20:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Fizetés kevés, egy albérlet elvinné a felét.

A munkahelyem 10 percre van. A párom másik városban lakik és dolgozik. Így egyedül nem tudok albérletbe menni. Idővel szeretnénk összeköltözni (friss a kapcsolat még).

Másik opció lenne az albérlet egy idegen lakótárssal. Na az sem jobb.

Nincs gondom az itthon éléssel. Egész nagy saját részem van (szintes kertes ház), illetve kiveszem a részem mindenből.

Elég szomorú, hogy sok fiatal ilyen helyzetben van. :(

29N

júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Albérlet...? Nekem 35 évesen saját hitelmentes házam van.
júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A cocializmusban hogy éltek? Generációk éltek együtt. Nem mondom hogy okés, de eléldegéltek.
júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14: Igazából nálunk az egész családomban még ez volt a kialakult helyzet. Az egyik ágon nagy lakás volt 3 szobával, először ott voltunk, addig nagyon kicsi voltam, és a szüleim már megrekedtek. Ilyen szempontból talán rossz adottságokba születtem, de azóta a helyemet a saját igényeimre formáltam párommal együtt. Anyumnak mégis rossz gondolkodása volt a 80-as évekből, hogy egy kis szakmával itt lehet haladni. Ez már másik téma. :-)
júl. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem tom, mifelénk aránylag kivitelezhető. Bátyám kényelmi okoból meg mert elképesztő zsidó, inkább otthon él szüleim idegeire menve. Sógorom mindig mondja, hogy lakásra gyűjt, de olyan irreális álmot "kerget", amit valszeg csak azért állított fel, hogy direkt elérhetetlen legyen.
júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
15. Igen, kísértenek minket a múltbéli minták, közben az ország sincs túl rózsás helyzetben, nehéz kitörni ebből a sablonhelyzetből.
júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sokan vannak így, másképp nem lehet megélni ebben a korrupt országban.


Attól még valaki nem önállótlan,mert jó viszonyban van a saját szüleivel és kölcsönösen segítik egymást, szerető otthonban élnek együtt a másik határait tiszetelben tartva.

aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!