Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elég szokott nektek lenni a...

Elég szokott nektek lenni a reggeli teendőknek másfél óra munka előtt?

Figyelt kérdés

Felkelek, arcmosás, wc, reggelikészítés, reggelizés, reggeli séta, jóga, felöltözés, munkakezdés (home office).


Az első és az utolsó között másfél óra kell nekem, és kicsit ciki, hogy a kötelező 9 helyett fél 10-kor ülök le a gép elé, de 8 előtt nem nagyon bírom kelni.


júl. 23. 23:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
73%
@29 Anyjuk, 180cm magasság mellett vagyok 76 kiló a 40hez közeledve és olyan munkát végzek, amit az országban rajtam kívül nagyjából 20-an tudnak ellátni. Azért kelek 10 perccel munkakezdés előtt, mert áltsulis korom óta nehezen kelek, hajnalban meg etetem a gyereket, ha épp rajtam a sor. Három diplomával, egy fél doktorival, országos sporteredményekkel, C2 angollal, meg négy másik használható nyelvtudással nem igazán érzem magam igénytelennek, csak nem szarakodom a hajammal reggel 40 percet, úgy sem, hogy a munkaidőm felében nagy cégek felsővezetőivel tárgyalok.
júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Átlagosan 70perc elég nekem. Ebben benne van egy villámgyors zuhi, mosdó, kutyasétáltatás, reggeli készítés, kávéfőzés, uzsi csomagolás.
júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!