Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elég szokott nektek lenni a...

Elég szokott nektek lenni a reggeli teendőknek másfél óra munka előtt?

Figyelt kérdés

Felkelek, arcmosás, wc, reggelikészítés, reggelizés, reggeli séta, jóga, felöltözés, munkakezdés (home office).


Az első és az utolsó között másfél óra kell nekem, és kicsit ciki, hogy a kötelező 9 helyett fél 10-kor ülök le a gép elé, de 8 előtt nem nagyon bírom kelni.


júl. 23. 23:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ha nagyon minimálra fogom a dolgokat, akkor egy 50 perc kell, de annak a vége már rohanós. Kényelmesen nekem is kell a másfél óra. Pedig én fele annyira nem vagyok produktív, mint te. :) Felkelek, pisi + fogmosás kombó, majd kávé + internet (ez veszi el a legtöbb időt nyilván, de enélkül nem tudok felébredni). Utána reggeli, kakilás, utána tisztálkodás, felöltözés.
júl. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Én a kakit is beviszem a munkahelyre.
júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
54%
Home office napokon 8.52-re van állítva az ébresztő, 9-kor kezdek. Ha be kell mennem melóba, akkor 8.30-ra, 45-kor a buszmegállóban vagyok. Fogmosás, pisi, öltözés, uccu. 30 pluszos ember tudjon már effektív lenni reggel. Akkor is megy, ha előtte hajnal 4-ig dajdajoztam, vagy nulla percet aludtam, mert üvöltött éjjel a gyerek.
júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20-25 perc között, 6.45 után indulok, 7.30-ra járok, a munkahelyen reggelizek 9 óra magasságában.


35/F

júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

14+

Indulás előtt többnyire tejeskávét iszok, régen teáztam, a munkahelyen reggelihez teázok.

júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Már egy ideje sajnos egyre több időbe kerül a reggeli készülődés. Gimi alatt a buszom indulása előtt keltem (6:10 körül) ~50 perccel, ami alatt fürdőben voltam, ott elkészültem, reggeliztem, felöltöztem, utolsó simítások, és mentem az 1,1 km-re lévő buszpályára. Egyetem alatt meg már ott tartottam, hogy a busz indulásától számítva szükségem lett minimum 1,5 órára. A készülődés tempója nem változott, "csak" az, hogy mostanság kifejezetten sok időbe telik, mire kiimádkozom magam az ágyból. Főleg, ha 8:30 előtt kell kelnem.

Szóval az 1,5 óra nem mindig (lenne) elég.

júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%

Ha bemegyek az irodába akkor kell másfél óra.


Home office-ban 10-15 perc. (Ha aznap reggel sportolok, akkor viszont kb nekem is másfél óra)

júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Metionin ***** válasza:
Nekem home office-ban nagyjából 15 perc kell de én ébredés után nem vagyok képes sem enni sem edzeni, semmire, konkrétan a reflexeim működnek és annyi. Csak rendbe hozom magam, kávézok és ülök az asztalhoz és várom, hogy a kávé kezdjen valamit az agyammal. 8-kor kezdek, enni 10 körül szoktam, addigra vagyok éhes, edzeni pedig munka után.
júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Home office létezik? Azt hittem, csak legenda. A mi "kis falunkban" (kisváros) ez egy nem létező jelenség. Hol vannak ilyen munkahelyek, milyen beosztásban/munkakörben kell lenni, hogy kb. az ágyból lehessen dolgozni?

Az otthoni elkészülés után még autóval is kb. 15 perc, hogy eljussak a cégig, meg még amíg ott a parkolóból bejutok az irodába, az is 4-5 perc. Szóval a reggeli másfél órás készülődésre még fél óra biztonsági időt kell szánni, hogy biztosan beérjek 3/4 8-ra.

júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
@19 Rendes, képzett irodai munkakörökben jellemző. Nemzetközi cégeknél, startupoknál alap. IT, mérnöki területek, pénzügy, stb.
júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!