Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elég szokott nektek lenni a...

Elég szokott nektek lenni a reggeli teendőknek másfél óra munka előtt?

Figyelt kérdés

Felkelek, arcmosás, wc, reggelikészítés, reggelizés, reggeli séta, jóga, felöltözés, munkakezdés (home office).


Az első és az utolsó között másfél óra kell nekem, és kicsit ciki, hogy a kötelező 9 helyett fél 10-kor ülök le a gép elé, de 8 előtt nem nagyon bírom kelni.


júl. 23. 23:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 óra se lenne elég, az idő valahogy reggel átvált egy másik univerzumba. Mondom leülök, megiszom a kis tejeskávémat 10 perc, erre már elment 35 perc azonnal. Ha reggel zuhanyzok az még rosszabb, mert ott úgy érzékelem, hogy csak 15 percet lehettem bent a fürdőben, erre már eltelt vagy háromnegyed óra és nem értem hogyan. Utálok reggel időre menni bárhova is. Borzasztó.
júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, ahhoz simán kell a másfél óra.
júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%
Mikor délelőttös vagyok este mindent összekészítek amit lehet. Ébredés után ülök az ágyon, közben nyújtózkodás, ásításozás, csipatörlés kB. 3 perc. Felöltözök 1 perc. Hugyozás 1 perc. Iszom egy vizet megmosom a fogam kB 5 perc. Arcomat nem mosom, mert csak műszak végén letusolok az üzemi zuhanyzóban, nem szárítom a bőrömet reggel is. Nagyjából 10 perc a reggeli rutin és már úton is vagyok. 5 perc kerékpárral
júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, egyszerűen rohan az idő. Ezért is szoktam le inkább a kávézásról és reggeli edzésről. Inkább bepótlom délután, pedig nekem is jobban esne reggel. De még így is simán elmegy legalább háromnegyed óra valami rejtélyes módon :D
júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Kb. 1,5-2 óra kell indulásig. Reggel lassú vagyok, továbbá mindent reggel készítek elő, és reggel zuhanyzok, néha akkor mosok hajat is.

Az utolsó 5-10 perc így is kapkodós.

júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Elméletben nekem elég lenne (kávé és reggeli, bár utálok 9 előtt enni), de egyszerűen nem bírok időben felkelni. 3 hetente kelek 5:50-kor, helyette inkább 6:20..


Anno amikor hajnali 2 vagy 3-kor keltem, heti 5X, akkor csak mosakodás és öltözködés.

júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%

Fél óra boven elég.

Mondjuk nem pazarlom az idomet sétára meg jógára. Kb csak hullafáradt allapotban tudok reggel 7 utan is aludni.

Mikor fekszel le, hajnali 3-kor?

A lanyom viszont a helyedben talan 11-re ülne a gép elé, borzasztoan el tud bambulni es időérzéke nulla.

júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
56%

leirom az enyém:

Felkelek. WC-kéz-arcmosás. Kettő perc. És akár munkára kész vagyok home officeban.

júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%
Én kb 5 perc alatt munkára kész vagyok, home office. Jóga???
júl. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem 6.10-kor ébreszt az órám (amikor nincs suli és nem kell ébreszteni a fiamat), és 7.00-7.05 körül indulok dolgozni, nekem ez elég szokott lenni. De sokszor felkelek 5.40-5.50 körül magamtól.
júl. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!