Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberiség fele nem hiszi...

Az emberiség fele nem hiszi el, hogy a holdra szállás megtörtént, és hülyének nézik, akik igen?

Figyelt kérdés

Akik meg elhiszik, azok meg azokat nézik hülyének, akik nem hiszik el. Ez annyira "szép". Te melyik táborba tartozol?



Én természetesen elhiszem, hogy megtörtént. (És igen, hülyének nézem azokat, akik nem hiszik el, és engem is hülyének néznek, amiért elhiszem 😃)


júl. 23. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Jaaa. Én nem facebookozok. Az ismerőseimmel, rokonokkal, kollégákkal élőben beszélgetek. A vallás témában szoktunk véleményben eltérni, meg covid témában ,de ilyen holdra szállásban nem, nincs lapos föld hívő sem köztük, pedig mint mondtam sokunknak csak érettségije vagy szakmunkása van. Olvasgass kevesebb kommentet facen és megmarad a lelkibékéd..
júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Van olyan dolog, ami nem hit kérdése.
júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#12

Igazából ja, csak nem tudtam másképp fogalmazni. Például ez is egy olyan téma, ami nem hit kérdése. Megtörtént, ez tény.

júl. 24. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!