Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberiség fele nem hiszi...

Az emberiség fele nem hiszi el, hogy a holdra szállás megtörtént, és hülyének nézik, akik igen?

Figyelt kérdés

Akik meg elhiszik, azok meg azokat nézik hülyének, akik nem hiszik el. Ez annyira "szép". Te melyik táborba tartozol?



Én természetesen elhiszem, hogy megtörtént. (És igen, hülyének nézem azokat, akik nem hiszik el, és engem is hülyének néznek, amiért elhiszem 😃)


júl. 23. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Én abba a táborba tartozom, hogy nem tud érdekelni, ki mit gondol. Annyi minden van, amiben nem ért egyet az egész emberiség a vallástól kezdve a háttérhatalmon át az egészséges életmódig, hogy Dunát lehetne rekeszteni. Nem sok értelme van másokkal foglalkozni és játszani a feljebbvalót. Mindenki más hittel és tudással rendelkezik. Ettől szép az élet, legalább nem vagyunk egymás tökéletes klónjai.
júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak mostanában harapózott el. Annak idején mindenki elhitte. Én meg nem töröm ezen a fejem.
júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Ki vagyok én, hogy nekem állást kellene ebben foglalni? Senki nem vagyok. Nem állok le veszekedni és az igazamat bizonygatni olyanról, amiről nincsenek emlékeim se tapasztalatom.
júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

"Az emberiség fele nem hiszi el, hogy a holdra szállás megtörtént"

. Nem, ennél jóval kevesebb.

júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Akkor csak ők a hangosabbak?
júl. 23. 14:33
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Az én környezetemben mindenki elhiszi, hogy megtörtént a holdra szállás, pedig alig van diplomás ember köztük, sőt van, aki még érettségivel sem rendelkezik. Szóval érdekesnek tartom ezt a statisztikát. Egyébként honnan szedted, hogy az emberiség fele nem hisz benne?
júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon sok buta ember van pl a facebookon akik egy holdról készült kép alatt is elkezdenek fröcsögni, hogy kamu, meg a holdraszállás is kamu, meg lebirkázzák mindazokat, akik elhiszik. Ismerőseim között is többen felvetették már ezt, hogy "nem is történt meg" (szintén nem diplomásak, sőt, jó ha a 8 általanosuk megvan)


Nem tudom mennyien nem hisznek benne, csak abból indultam ki, amit látok. Az "emberiség fele" lényegében csak egy kifejezés volt, nem kell ennyire halálosan komolyan venni, nyilván nem számoltam össze.

júl. 23. 15:00
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Nehéz elhinni mikor a stábtagok mászkálnak némelyik felvételen.Már megtalálták azt a helyet is ahol a Nasa a marokkói sivatagban leforgatta az egészet.

Cserébe Afrikában az Usa első számú finanszírozott országa lett Marokkó.

júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Én elhiszem és még senki se nézett miatta hülyének. Amúgy meg társaságban sok mindenről szoktunk dumálni, a holdraszállásról pont nem.
júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Én semmi ilyesmiben nem hiszek, se vallás se isten se hasonlók.

Mindig csak abban hittem ami előttem van, amit látok, ami kézzel fogható, ami meg is történik ami megvalósul.


De! Nem foglalkozok más véleményével, tőlem mindenki abban hisz amiben csak akar.

júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!