Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A romák hogy lehet hogy...

A romák hogy lehet hogy jobban kiállnak a megrugott kisfiú mellett?

Figyelt kérdés
Tiktokon több roma készített videót,láttam több roma hívta verekedni az elkövetőt mint magyar,miért?

júl. 21. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, de buta vagy...

Pont telibe sz@rják a gyereket, szerinted azok miket csinálnak a gyerekeikkel?

Azért hívják verekedni a karate edzőt, mert az magyar.

júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nagy dolgokat nem látnék bele. Ez most egy felkapott téma, így aki ezzel próbál nézettséget csinálni, beleszól a témába és kiveszi a részét belőle. Roma vagy sem, én senkit ünnepelnék csak attól, hogy egy botrányon és áldozatán akar felkapaszkodni és a közbeszédbe kerülni. Pedig mindig ez van. A celebvilágtól kezdve az influencereken át a Facebookon a hírposztok alá kommentelő prolikig ilyenkor mindenki a kötelező köröket megfutja, nemtetszését fejezi ki, felszólal, összefogást szorgalmaz, ítélkezik. Majd minden megy tovább a következő botrányig, ahol ismét meg lehet ezeket játszani.

Ahogy a mémesült kép is mondja, vagy a "jólvanezígy szlogen":

- Ki szeretné, hogy változás legyen? Mindenki.

- Ki hajlandó változtatni, hogy ez bekövetkezetten? Senki.

júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# Ez hatalmas igazság.
júl. 21. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert szeretnek kötekedni és az illetőbe most könnyen bele lehet állni.
júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
79%

Szolnok tàjék, igaze?


Szerintem az ottani cigók az élőfàba is belekötnek.

júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Antiszociális lény ***** válasza:
88%

Dehogy..


Tipikusan verekedéssel akarnak mindent megoldani és persze csinálják azt amit a kettes leírt. Nem mondom, hogy ne érdemelne verést ez a csávó aki bántotta a gyereket, de nem az rá a megoldás, hogy félnótások hívják verekedni.. hanem a börtön.. (lenne)

júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Én pont nem cigányokat láttam, akik kihívták verekedni a karate edzőt hanem magyarokat, de elhiszem, hogy cigányok is kihívták, viszont vannak kétségeim, hogy ez mennyire valós szándék, és nem-e inkább arról van szó, hogy az emberek próbálják magukat keménynek beállítani meg jó színben feltűntetni, miközben nem fognak csinálni semmit.


Gondolj bele, nyilvános az ember neve, nyilvános az ember telefonszáma, nyilvános az ember címe, de te nem mész el hozzá, nem írsz neki e-mailt meg sms-t, hanem kiírod a saját üzenő faladra, hogy te bizony kihívod az embert egy boxra, szerintem ezek komolytalan kihívások.


Aki komolyan elakarja kapni és megakarja agyalni, az nem fogja reklámozni ország világ előtt.

júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jobban kiállás, hogy ordenáré módra nyilvánulnak meg...
júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
A cigányokra jellemző az ilyesmi, az olaszliszkaiak is agyonverték a tanárt, meg több hasonló eset történt.
júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!