Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokszor úgy érzem magam a...

Sokszor úgy érzem magam a barátom mellett mint magamat kiskoromban anyámmal. ez rosszat jelent? bővebben....

Figyelt kérdés
A barátom sokszor parancsol nekem , és úgy beszél velem mintha a neveletlen gyereke lennék aki mindent rosszul csinál . gyerekként kezel miközben bármit megtudnék oldani egyedül de ő nem hiszi el és nem engedi hogy bizonyitsak. például főzés közben valamit nem úgy csinálok ahogy ő tudja pontosan ,elkezd velem úgy beszélni mint egy kisgyerekkel, lekezel és nem engedi hogy csináljam. és ilyenkor eszembe jut ahogy anyám ugyanezt csinálta velem csak akkor ok nélkül ,ugyanúgy kezdek el viselkedni mint akkor kiskoromban ( Szomorú leszek ,csak állok egy helyben ,nemtudok megszólalni és elkezdek szorongani) . és ez nekem nagyon rossz érzés mert kisgyerek koromban sem örültem ennek , és ezt nemtudom hova tenni ,ez traumát jelent ,vagy mit?

júl. 12. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Barátod(?)
júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A barátom ,én meg a barátnője . bocsi ha kicsit félreérthetően fogalmaztam
júl. 12. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Én is félreérthető voltam ezek szerint. Aki ilyen veled, az nem a barátod, hanem ...
júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tudat alatt ugyanazt a mintát keresed, mint amiben felnőttél, de ettől még jól érzed, ez nem jó dolog, nem bánik veled szépen a pasid
júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól rákérdezett az 1-es. NEM a barátod.

Meg kell szabadulnod tőle és ezáltal a régi rossz érzéstől.

Nem veszed észre, hogy nem hagy élni?

júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ez rosszat jelent?"

Igen.

Te is tudod.

júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!