Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számodra melyik az a keresztné...

Számodra melyik az a keresztnév, ami szép, de rossz emlék fűz hozzá?

Figyelt kérdés

júl. 21. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anna
júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Innen is elnézést kérek azoktól, akiknek ez a keresztnevük, vagy egy kedves hozzátartozójukat hívják így. Nem ellenük szól😅


Nekem az Alexandra név ilyen.

Általánosban külön tesin voltam egy ilyen nevű lánnyal, akivel az ominózus pillanatig nem sok közös interakciónk volt, szerencsére. Nagyon gőgös és rosszindulatú volt, így kerültem.

Tesin, egyik alkalommal, pont vele kerültem párba röpi alatt, mikor is a háló felett kellett passzolgatnunk folyamatosan. Ő egy ponton túl többet figyelt a mellette álló lányra, akivel beszélgettek, így egyik alkalommal, hiába szóltam neki, hogy vigyázzon, a lábára pattant a labda. Elnézést kértem, (részben, mert tartottam tőle) aztán ment tovább minden. Óra végén lekerült a háló, ő a nevemen szólított, mire odafordultam. A következő pillanatban izomból arcon talált a labda. Elestem, az orrom is vérzett kicsit, ő meg játszotta az ártatlant..

Egy másik ilyen nevű csajszival is volt negatív élményem, ami elég személyes, így nem szeretném, ha bárki felismerne.

júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anasztázia


Nem tartom annyira hű de szép névnek, viszont nem rossz név.

Egy ilyen nevű lánnyal nagyon rossz emlékeim vannak. Lehet röhejes lesz, de két évig zaklatott egy ilyen nevű lány és nem tudtam sehogy se lerázni. Most lehet nevetni fogtok hogy "jajj férfiként nem tudsz egy nővel elbánni", de vele nem lehetett mit kezdeni.

júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szilvia - Manipulatív, nárcisztikus alak volt, akivel legutóbb összesodort az élet.
júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Karen

Egyértelmű. 😂

júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak valami után közvetlenül, főleg viszonylag ritkább névnél nem tudok elrugaszkodni mástól és racionálisan kezelni. Egyébként így ilyen nincs. Olyan van viszont, hogy milyen keresztnevű emberkék voltak, akikhez rossz emlék fűz. Volt PTSD is.
júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bianka. Régen gyönyörű névnek tartottam, de gimiben egy kiállhatatlan, rosszindulatú csajt hívtak így, azóta nem igazán szeretem ezt a nevet.
júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tamara. Ismertem nagyon kedves lányt is ezzel a névvel, de a többségük pont az undorító személyiségű, nagyképű, bullyingoló pick me girl típus volt.
júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aliz - nagyon sokáig top név volt a listámon, hogy milyen nevet adnék a gyerekemnek, ha lenne (és passzolna a vezetéknevéhez), de egy általam nagyon utált főnökömnek ez a lánya neve, mint kiderült.
júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!