Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azoknak a (fiatal) felnőtt...

Azoknak a (fiatal) felnőtt pároknak, akiknek jó a kapcsolatuk a szüleikkel, de külföldre költöztek, hogyan tudták átvészelni a hiányt, tekintve, hogy ez azt is jelenti, hogy sokkal ritkábban látják egymást?

Figyelt kérdés

Párommal jövő nyáron tervezünk külföldre költözni, nekem a szüleimmel elég jó a kapcsolatom, így is csak havi 1x utazok hozzájuk vidékre, de akkor ott alszom és jól esik nekik is, hogy ott vagyok (és fordítva). Jövőre viszont ennek vége, ritkább (lényegesen) látogatás, érezhetően kevesebb kapcsolat, és természetesen a párom és a közös jövőnk az első, de azért tudom, hogy a szüleim sem lesznek fiatalabbak, ijesztő belegondolni, mennyire keveset fogom őket látni.

Ti hogy vagytok ezzel?


júl. 21. 09:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!