Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok büszke magamra?

Miért nem vagyok büszke magamra?

Figyelt kérdés

Az idei évem eddig elég felemásra sikerült, ugyanis jónéhány alkalommal sikerült kilépnem a komfortzónámból (ami ezelőtt évekig nem sikerült, idén pedig többször is), de ennek ellenére nem lett sikeres végkimenetele egyiknek sem. Az egyik egy állás. Tavaly jelentkezni sem mertem volna, mert szent meggyőződésem lett volna, hogy egy interjún sem tudnám megállni helyem. Idén jelentkeztem, eljutottam az utolsó interjúig, de nem vettek fel. Eleve büszkének kellene lennem magamra, hogy bátor voltam és igenis ügyes, de ehelyett mégis elmondhatatlan csalódottságot érzek.

A másik eset pedig, hogy életemben először kezdeményezni mertem, de a változatosság kedvéért itt sem jártam sikerrel. Teljes kudarcnak élem meg mindkettőt, pedig nekem ezek igenis nagy lépések voltak, mégsem érzek egy minimális elégedettséget vagy büszkeséget sem.



júl. 21. 03:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A sok negativ gondolat miatt ami benned van

Ez nem sikerul, az nem sikerul

Igy persze hogy nem sikerul soha semmi

júl. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok kegyetlen lenni lenni, de az élet ilyen. Ha próbálkozol is, nem biztos, hogy elsőre sikerül. Ettől még nem szabad feladni, mert akkor viszont biztos, hogy nem fog, és csak nézed majd, hogy másnak meg sikerül. Másnak is mondjuk azért, mert próbálkozik. Viszont egyébként meg nem értem, talán szorongás miatt vagy képtelen ezekre a hétköznapi dolgokra? Vagy mi áll a háttérben? Ezt már csak azért kérdezem, mert egyébként napi szintű probléma az 5 éves fiamnál, hogy első próbálkozás után feladja és visszavonul, és amikor ilyet látok, akkor rettegek, hogy ide jutunk majd ha ezt nem oldjuk fel. Nálad mi váltotta ezt ki? Mi segített volna? Midig ilyen voltál?
júl. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a sok rossz elmeny erosen leveszi az életkedvet

Ha sose sikerul semmi azt megszokja az ember es mar semmi kedve probalkozni

Persze gyerekkori rossz elmékek miatt is lehet ilyesmi

júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
De nem azért nem sikerül, mert szinte az első nehézségnél visszavonulót fúj?
júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valójában nincs miért büszkélkedni az tény. Viszont csalódottságot sem kellene érezni.

Nyilván nem azon keseregsz, hogy csak úgy nem sikerült, hanem így már tudod, hogy miért nem, és tudod, legközelebb, hogyan fog sikerülni.

júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ezek semleges dolgok, annyira nem valtoztatjak meg az életed
júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét: Kowalsky és a Hooligans 1-1 száma motivációs erőnek jó tud lenni a tovalépéshez.
júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!