Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok akik nem akarnak párkapcs...

Azok akik nem akarnak párkapcsolatot:Mik a párkapcsolat nélküli élet előnyei úgy,hogy valaki nem is akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

1. Szabadon hozhatom meg a saját döntéseimet, és nem kell máshoz alkalmazkodnom. Teljes mértékben én irányítom az életem.


2. Nagyjából a saját időbeosztásom szerint élhetek, anélkül hogy valaki más időbeosztását figyelembe kellene vennem. És az utazásaimat, programjaimat könnyebben szervezhetem meg.


3. A pénzügyeimet teljes mértékben én irányítom, és úgy költhetek, ahogy jónak látom.


4. Nem kell azon stresszelnem,hogy mikor jön a páromnak valami kattanása és csal meg.


5. Kevesebb stressz: egy kapcsolat hozhat konfliktusokat és stresszt.Egy párkapcsolat nélküli élet mentes lehet az ilyen jellegű érzelmi terhektől.



júl. 19. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most azt szeretnéd, hogy megerősítsünk az érveidben, amiket felsoroltál?

Ez egyénenként változó, kit mi tesz boldoggá. De ugyanígy vannak előnyei annak, ha párkapcsolatban vagy, ahogy hátrányai is mindkét életformának.

júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

itt van...


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1274..


És úgy látom továbbra is győzködni akarod a népet.

júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek az előnyei a szinglilétnek. Párkapcsolatot csak úgy viselek el, ha megmarad mellette a függetlenségem is. Ezt úgy értem, hogy ne lógjunk minden nap egymás nyakán, legyenek barátaink, hobbijaink egymáson kívül is, ne éljünk együtt, ne legyen közös vagyon. Gyerek főleg ne. 28N
júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi helyzetemben tökéletesen egyetértek veled.

N

júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A felsorolt előnyök tartalmazzák a szingli élet hátrányait is. A kérdés mindenkinél az, hogy ki melyik életkivitelt preferálja jobban saját igényei és személyisége által.
júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 1-4 parkspcsolatban is igaz. Sose lesz koze a penzemhez es koltekezeseimhez.
júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# gondolom ez nőknél van csak így, fordítva jóhogy a pasinak költenie kell rá, elég sokat..
júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdés kifejtésében felsoroltak, plusz az, hogy jobban tudok magamra, a karrieremre és a tanulmányaimra koncentrálni. Még mindig próbálgatom a "szárnyaim", a határaim, keresem önmagam, a hivatásom, így jelenleg ezekre tudok jobban fókuszálni, és nincs, ami (nagyon) elterelné a figyelmem.
júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!