Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember életének legfontosabb...

Az ember életének legfontosabb célja az kell legyen, hogy párt találjon?

Figyelt kérdés
Én úgy látom a társadalomban ez az elvárás és a médiában is örökké ezt mutatják, hogy sikeres csak párban lehet az ember, azt is mondják "minden sikeres férfi mögött áll egy nő". A rokonságban is azért nem annyira kritizálnak senkit, ha mondjuk nem sportol, elhízik, nem jól osztja be a pénzét, nem tanul, olvas dolgokat, igénytelen, de ha nincs párja, akkor "hú, de nagy gáz van vele". Amúgy meg biztos tök fontos, hogy legyen párkapcsolata annak, aki akarja, de egyáltalán nem biztos olyan jó mindenkinek, aki abban él. Ha olyan vagány lenne, akkor nem lenne annyi válás, megcsalás, családon belüli erőszak, stb. Viszont a társadalom szerint ezzel kevésbé van gond, mint a szingliséggel.

júl. 17. 20:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Köze nincs hozzá senkinek, van e párkapcsolatom, vagy srm. Mindenki húzzon vissza a kis óljába és a maga életével foglalkozzon.

Érdekes módon az az opcio egyik okostojás fejében sem merül fel, hogy én nem is akarok igazán kapcsolatot.

Elhízott, igénytelen, osoba faszik várják a tökéletes kiszolgáló anyucit és szórakoztató személyzetet, közben a kis szaros

minimálbérükért rettegnek. Unalmas, reménytelen.

júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
23%

Már elnézést kedves 21-es de akivel növel találkoztam. Az összes sötét volt mint az éjszaka. Pénzük általában nem volt.

Házuk vagy lakásuk végképp. Azt sem tudták, hogy kell bánni a pénzel.

Elvárták volna tőlem, hogy én tartsam el őket és ugye mindent én fizessek.

Ők meg megjelennek egy bőrönddel a kapuban. "Milyen jó."


Aztán meg majd az ÉN pénzemen utaznak. Meg vegyek nekik meg mindent.

De a pasasnak legyen diplomája, jó fizetése, háza, kocsija....

De Jó és a nőnek mije van ? Mert AZT egy k.....átol is megkapja az ember.


Mikor mondtam a titkárnőnek is, hogy már elnézést, de szerinted mit kezdjek egy nagyra nőt h...lye gyerekkel ? Csak annyit mondott kemény szavak.


Szóval a nőből is van ilyen bőven pláne BP-n. Kb mind 3.

Szóval köszönöm inkább egyedül.

júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb cél az, hogy megtaláljuk önmagunkat, és felépítsünk egy olyan életet, amire vágyunk, közben pedig fejlődünk, elbukunk, abból tanulunk és javulunk.

Van az a társadalmi elvárás, helyenként talán nyomás is, miszerint legyen hamar egy komoly párkapcsolat, amiből család nő majd, de nem mindenkinek ez a vágya, prioritása. Persze, én is szeretnék majd egyet egy nap, de addig nem, amíg a saját lábamon nem tudok megállni, vagy legalábbis majdnem megállni, mert most fiatal felnőttként megint nem túl egyszerű a helyzet.

aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!