Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma vettem a reservedben egy...

Ma vettem a reservedben egy férfi polót magamnak, és a kasszánál a csaj rám nézett és olyan furán megkérdezte,hogy én most egyedül vagyok-e itt. Miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
Én válaszoltam neki,hogy igen, és megkérdeztem hogy miért,de nem válaszolt. 34 N
júl. 13. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Napi hülye kamu. Senkit nem érdekel mit veszel és kivel vagy ott. Simán veheted a párodnak, tesódnak, apudnak, akárkinek.

Vagy magadnak. Én mintás férfi zoknikat szoktam venni magamnak, mert z a becsípődésem. Akkor sem szólt be senki, mikor megkérdeztem, hogy van-e belőle kicsi méret.

júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Mert el akart raboltatni a kinn várakozó társával, ugyanis akinek manapság van pénze a Reserved-ben férfi pólót vásárolni, annak váltságdíjra is van.
júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákként eladóként dolgoztam, és sokszor előfordult, hogy emberek, akiknek fingjuk se volt, hogy szívük választottja mit szeretne, megörültek annak, hogy az illető bevonszolta őket valamit vásárolni, de közben rámutatott pár dologra, hogy ez is jól néz ki, meg az is jól néz ki, és amíg a párjuk próbálta azt, amiért eredetileg jött, addig meglepiből megvették neki azt, ami még tetszett neki, de nyilván azt csak otthon tervezték odaadni, szóval gyorsnak és diszkrétnek kellett lenni. Erre tudok gondolni, hogy ezt próbálta felmérni.
júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1Nem biztos hogy kamu, jártam hasonlóan. A férfi részlegen nézelődtem az idős eladó néni meg mindig odajárt hozzám hogy "kedveském, nézd a női részleg ott vaaan".:'DD
júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4, tőlem egyszer a legnagyobb jóindulattal kérdezte meg egy fiatal eladó lány fizetés előtt, hogy ugye tudom, hogy ez egy férfi nadrág? Mondtam, hogy igen, persze, erre annyi volt a reakció, hogy ja, akkor jó. Gondolom nem akarta, hogy tévedésből megvegyek valamit, amit nem is szeretnék, aztán majd menjek vissza cseréltetni, plusz munkát okozva.
júl. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!