Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez azért nem korrekt, ugye?

Ez azért nem korrekt, ugye?

Figyelt kérdés
Külföldre megyek dolgozni, és mivel nekem jogosítványom van, amit bánok is bele írtam az önéletrajzomba, nekem kell majd vezetnem a munkahely és a szállás között. Én mondtam az ügyintézőnek nincs valami sok rutinom, erre ő: majd szerzel...

#külföld #Vezetés rutin
júl. 12. 12:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát legyek jó fej
júl. 12. 13:31
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért (is) vettek fel, mert azt állítottad, hogy tudsz vezetni. A munkád része a vezetés. Ha nem tudod megfelelően elvégezni, akkor kirúgnak. Ennyi.
júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

jó akkor legyünk szőrszálhasogató autisták, nem a munkád része odaérni a munkahelyedre, de ha nem teszed, akkor kirúgnak. amúgy meg mit majrézol, kuplung, fék, gáz, kormány és sebváltó, a fék lassít, a gáz gyorsít, a kormánnyal irányt változtatsz, a kuplungot meg majd pár lefulladás után összerakod mit csinál. nem nagy tudomány.

máskor meg ne írj olyan dolgokat az önéletrajzodba, amikhez nem értesz, vagy ha mégis beleírod, ne hisztizz, hogy elvárják tőled.

júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ahelyett, h itt gyakorizol, vehetnel vezetesi orakat is, gyakorlasnak. Mikor mesz ki? Van meg ra ido?
júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Parkolni nagyon nem tudok
júl. 12. 17:21
 16/17 anonim ***** válasza:
Hat gyakorold. Csak van valami havernak v csaladtagnak autoja, gyakorold este egy ures parkoloban.
júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm
júl. 12. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!