Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap elfelejtettem az...

Tegnap elfelejtettem az időpontomat a pszichiáteremnél, ma reggel jutott eszembe, mit tegyek? Nem merek ezután a szeme elé kerülni?

Figyelt kérdés

Személyiségzavar és szociális fóbia miatt járok hozzá lassan fél éve. Tegnapra volt megbeszélve időpontom, de annyira szét vagyok csúszva, hogy kiment a fejemből. Ő nem is keresett, nem is írt, hogy merre vagyok.

Félek, hogy azt gondolja, hogy nem érdekli, rohadjak meg. Pedig tényleg csak elfelejtettem. Rettentően szégyellem magamat, de elnézést kérni sem merem felhívni, se írni neki. Sajnos itt is kimutatkozik a szorongásom. Mitévő legyek? Már azon gondolkozom, hogy másik pszichiátert keresek.


júl. 9. 07:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
#11: Majd a kezelendő problémákhoz az arroganciát is vetesd fel vele. Nagyon fordítva ülsz a lovon
júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Itt egyedül te léptél fel arrogánsan #12.

Egyébként elmondta nekem, hogy ritka szép lelkem van. ☺️😊

júl. 9. 13:22
 13/13 anonim ***** válasza:

Fölösleges várnod holnapig, csak nehezebb lesz.

Holnap meg holnaputánra tolod, aztán egyre nehezebb lesz.

És ne írogass neki, hanem hívd fel.

júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!