Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegnap elfelejtettem az...

Tegnap elfelejtettem az időpontomat a pszichiáteremnél, ma reggel jutott eszembe, mit tegyek? Nem merek ezután a szeme elé kerülni?

Figyelt kérdés

Személyiségzavar és szociális fóbia miatt járok hozzá lassan fél éve. Tegnapra volt megbeszélve időpontom, de annyira szét vagyok csúszva, hogy kiment a fejemből. Ő nem is keresett, nem is írt, hogy merre vagyok.

Félek, hogy azt gondolja, hogy nem érdekli, rohadjak meg. Pedig tényleg csak elfelejtettem. Rettentően szégyellem magamat, de elnézést kérni sem merem felhívni, se írni neki. Sajnos itt is kimutatkozik a szorongásom. Mitévő legyek? Már azon gondolkozom, hogy másik pszichiátert keresek.


júl. 9. 07:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi mindenkivel, de tényleg mindenkivel megesik, a pszichiátered pedig pontosan tudni fogja hogy szarul érzed magad miatta. Mindenképp menj vissza hozzá, szükséged van rá.
júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos itt is kimutatkozik a szorongásom."

Ezzel ő teljesen pontosan tisztában van. De bárkinek bármikor bármi közbejöhet, úgyhogy egyáltalán nem lesz furcsa, ha odatelefonálsz, hogy szeretnél kérni egy másik időpontot, ez bele van kalkulálva a rendszerbe.

júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Legközelebb bármilyen kötelezettséged van, írd be a telefonod naptárjába, úgy, hogy egy órával előtte, meg két órával előtte, meg egy nappal előtte, meg két nappal előtte IS figyelmeztessen. Én is így szoktam, és bátran elfelejthetek bármit, a telefonom szól, időben.
júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
telefonfüggőség rulez...
júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A legrosszabb, amire készülj, hogy kifizetteti veled annak az egy órának a díját is. Ha ezt vita és pofavágás nélkül megteszed, akkor a téma részéről le lesz zárva.
júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megteszem, nem azzal van a gáz. Csak szólni se merek neki, meg keresni sem.
júl. 9. 10:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát győzd le a félelmedet. Lehet, hogy a sors nem véletlenül állított e kihívás elé. Ha pedig legyőzöd, máris tettél egy lépést a gyógyulásod felé.
júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Majd holnap. Tudom, nem jó halogatni. De holnap írok neki, hogy akkor jutott eszembe. 🥹
júl. 9. 11:43
 9/13 anonim ***** válasza:

"szólni se merek neki, meg keresni sem"

Akkor kérj meg rá valaki mást, hogy kérjen neked időpontot. Ez se lesz olyan furcsa, nehogy azt hidd.

júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Teszek rá?

Nem is tudtam róla, hogy vár. Havi 1x járok, annyi dolgom volt, hogy kiment a fejemből. Ma reggel találtam meg az időpontos cetlit.

És nyugodj meg, nem kamuzok, megmondom, hogy elfelejtettem. Azt viszont megengedem magamnak bűntudat nélkül, hogy összeszedjen magamat egy számomra lelkileg megterhelő dologra. Így majd holnap értesítem.

júl. 9. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!