Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz ha én Pampers...

Az nagyon gáz ha én Pampers törlőkendővel szoktam néha reggel kiváltani a fürdést? Hónom alatt illetve a intim dolgaimnál szoktam megtörölni magamat vele. Annyi hátránya van, hogy elég sokáig Pampers illatom van. 25 F

Figyelt kérdés
Általában kétszer szoktam fürdeni egy nap, de néha van hogy nem fürdők reggel mert sietek, ilyenkor avval szoktam át törölgetni magamat. Igazából elég jó elég jól leviszi ha izzadtam azt is, viszont órákig olyan szagom van mint egy óvodásnak.
jún. 22. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
reggel nem is lenne muszáj fürdeni
jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
De... minek?
jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Izzadásra dezodor, előtte vizes ronggyal áttörés ha vészes.
jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed,de a helyedben egy sima tusfürdős szivaccsal áttörölném magam és deo.
jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csomó féle ilyen törlőkendőt lehet kapni, biztos van valami férfiasabb vagy semleges illat is, ha emiatt aggódsz. De amúgy nekem max fura, én nem tudok zuhany nélkül elindulni itthonról, attól ébredek fel, plusz friss leszek, nem az este alatt izzadt testemre veszem fel a tiszta ruhát, stb.
jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Abszolút jó is! Egyik napon volt is vita napi fürdés problémájáról...
jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nőként behajolok a kádba és egy szappanos fürdőszivaccsal megmosom a felsőtestem, majd leöblítem. Zuhanyozni csak este szoktam. Extrém esetben zuhanyzok reggel, ha nagyon-nagyon megizzadok, vagy megjön és elönt.


A törlökendőt környezeti okokból nem preferálom.

jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyébként reggelre főleg szükségtelennek érezném, ha megyek utamra. Most nem rosszból és ez én vagyok. Persze én fickó vagyok és én "normális esetemben" nem is nagyon izzadok. Ha mégis egy helyzetből igen vagy valami olyan baj történt, akkor szintén törlőkendőt használok. Például megfázás utáni kiizadás. Tudni kell, hogy nem meleg a lakás és nem is vagyok izzadékony. Ilyen szempontból jók a körülményeim és adottságaim. Sok jóra alkalmas a törlőkendő amúgy, én ezért szeretem is. :-) Délelőtti-déli nagy tisztálkodás nálam csak előző éjszakai bulizás után esedékes, amúgy már ritkán bulizok. Ez úgy van, hogy hajnali 3-4 óra körül szintén törlőkendőt használok és aztán délelőtti ébredés után nagy tisztálkodás. Volt olyan, hogy így akkor alkalmaztam relaxációs kádfürdést és az jót is tesz egész napra. Talán egyszer fordult elő, hogy őszintén szólva már alapból éreztem volna szükségét és hirtelen buli miatt hajnali érkezéssel mégis zuhiztam. Valahogyan mégis aludtam, máskor pedig nem tudtam.
jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8+

Illetve nagyon rossz kelő vagyok és ezen még az átrendezés sem segített. Ha már elalszok, akkor jól alszok... De semmiképpen nem tudok 22.30 előtt elaludni és utána nagyon rosszul kelek fel. Sőt: inkább 23 óra. Emiatt élesen van beállítva az ébresztőm és csak a törlőkendő játszik. Amikor buszutazás miatt kellett hajnali 4 óra előtt felkelnem, k.b. meghaltam. Kellett kávé, energiaital, turmix. De már elkanyarodok.

jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a napi 1 fürdés / zuhanyzás megvan, sztem nem gond. De ha ilyen tipikus babatörlőkendő / popsikrém illatod van, cseréld le a törlőkendőt egy felnőtteknek készült törlőkendőre, annak nem olyan a szaga.
jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!