Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom kiváltani az...

Hogyan tudom kiváltani az ellenkezőjét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel azt mondom,hogy a kenyér rossz ízű,xy imádja a kenyeret. És máris van rólam valami,ami nem tetszik neki. Na most ezt vissza akarom fordítani. Hogyan? Illetve magát azt,hogy cselekedtem valamit(erkölcsileg nem rosszat), és másnak emiatt rossz képe van rólam,pl az,hogy ennél több nem lesz,csak egy hideg néhai beszélgetés,ami két három üzenet,és akkor vissza akarom hozni azt,hogy beszéljünk úgy mint régen,meg legyen több ennél. Hogy kell egy másik ember rólad alkotott képét drasztikusan visszaállítani? Úgy mint a sakkban gépen,rossz helyre léptél,és visszarakod egy kattintással a bábút.
2019. szept. 5. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszavonni amit mondasz. A legjobb ha nem csócsálsz a témán neki, csak bizonyítod valami cselekedettel az ellenkezőjét. Ha szemtől pofába mondasz neki valamit hogy pozitívabb legyen a véleménye rólad, valószínű azt fogja hinni képmutatásból mondod azt, amit hiszel hogy hallani akar. Nem tudod egy kattintással helyrehozni az ilyen helyzeteket, max egy nagyobb kerülővel. Ha van ideje lenyugodni gondolkodni, és még kíváncsi arra hogy tényleg olyan vagy-e amilyennek elsőre bemutatkoztál, esetleg tudsz valamit tenni. Mi itt a konkrét problémád?
2019. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!