Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaha megfogja érteni bárki...

Valaha megfogja érteni bárki is az én lelki állapotom, azon belül is az ok okozatot? Vagy örökké szomorú leszek?

Figyelt kérdés

júl. 7. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmeséled bárkinek is ,hogy mi az a baj, akkor lehet megértik, ha nem ,akkor keress olyat akár szakembert aki megért!
júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos...
júl. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet okos választ adni. Mi a baj?
júl. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írd ki magadból, ami bánt, így hamarabb rájöhetsz te is a megoldásra, nemcsak a kiváltó okokra.
júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ebből a másfél sorból nem tudunk konkrét választ adni..

Addig is, próbálj meg olyan, számodra kedves embert keresni, akiről tudod, hogy meg fog hallgatni. Aztán neki is meséld el azt, amiről itt is írtál, csak részletesebben, konkrétumokkal. Ha esetleg nincs ilyen ember a környezetedben, akkor én is szakember felkeresését mondanám. A hosszú várólistákra való tekintettel, addig még próbáld meg kiírni magadból a gondolataid, ez nagyon, de nagyon sokat tud segíteni. Nekem is nagy megkönnyebbülést tud az adni, amikor leírok mindent, amit nem tudok kimondani valamilyen okból.

júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, de sajnos nem tudom elmondani, nyitottam pár fórumot a problémákról de nagyon sokszor csak támadást kaptam. Arra pedig nincs szükségem. Eddig is köszönöm hogy nagyon sok pozitív kommentet kaptam legalább nem bántottatok. Szakembert is szeretnék felkeresni mihamarabb, de a személyes kapcsolat jobban esne, évekkel ezelőtt is próbáltam, de az emberek akikkel próbálkoztam toxikusnak néztek, sokszor panaszkodtam stb de igazából csak a fájdalmamat szerettem volna enyhíteni hogy valaki pár biztató szót adjon ha már én is ott vagyok bárki mellett. De inkább azon kaptam magam hogy lassacskán lemorzsolódtak.
júl. 7. 15:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem rosszból írom, de az emberek menekülnek az olyan emberektől akik állandóan panaszkodnak!

Lehet problémád és elis mondhatod, de azt senkitől ne várd ,hogy non stop hallgassa ,hogy neked mennyire nehéz, mert szinte mindenkinek az, az a lényeg mit teszel, hogy jobb legyen?!

Mert ideig óráig neked jó lesz ha valakinek ki panaszkodod magad, de hosszú távon TE kellesz a változáshoz!!!!

júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De rosszból, én is meghallgatom sőt át érzem ha valakinek valami problémája van és másokkal ellentétben nem nagyítom fel olyan dolgok vannak amiről nem tehetek és megvan kötve a kezem.
júl. 7. 17:33
 9/9 anonim válasza:
Nekem írhatsz üzenetet, szívesen meghallgatlak.
júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!