Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hűség már ismerkedésnél is?...

Hűség már ismerkedésnél is? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Haverommal egy kis vitába keveredtem, 2 nézet játszik:


Szerintem ismerkedésnél is hűségesnek kellene lenni.


Szerinte pedig nem gond, ha több emberrel ismerkedik valaki egyszerre.


Itt leginkább online kezdeményezésről van szó.


Onnan jött a téma, hogy beszélgetek egy ideje valakivel online, de nem nagyon akar találkozni, pedig elméletileg nagyon bejövök neki és kedvel.

Szerinte hagynom kellene, és lehet igaza van.

Egyre jobban laposodik el a dolog.


Idő közben, mintha a sors így akárná, pár napja beszélgetek egy másik lánnyal, értelmes, okos, jól kommunikál. De nagyon rosszul érzem magam, konkrétan a saját elveimmel megyek szembe.


De ott a másik oldal, hogy a másik lány meg annyival nem tisztel meg, hogy 1x találkozzunk, pedig 1 találkozásban semmi nincs.. Nem tudom, azt gondolja, hogy az első alkalommal össze kell jönnünk? Van értékrendem, 1 randi után nem fogok senkivel sem összejönni.


Rendszeresen ír, habár van, amikor pár órát ignorál (elmondása szerint Ő ilyen, ilyenkor senkivel sem beszél), de napi első üzenet tőle jön, nap végén elköszön, elmondása szerint nagyon megkedvelt.


Szóval vagy nagyon hülyére vesz, vagy tényleg ennyire fél találkozni..


Mi a véleményetek erről?



júl. 6. 10:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem tennék,ilyet semmi értelme nincs.
júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt hozzáteszem hogy,szóba sem állnék egy ilyennel.persze van akinek ez normális dolognak számít hát számomra nem
júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

#11, 12, mármint?

Nem feltétlen tiszta, hogy melyik oldallal értesz egyet.

júl. 6. 15:49
 14/30 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi azzal az, oldallal nem értek egyet akik normálisnak tartják ha egyszerre valaki több emberrel randizik akár online akár személyesen.
júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Képzeld el magad online helyett mondjuk egy több napos fesztiválon vagy túrán, ahol több résztvevő van. Ott hogyan viselkednél, mi esne jól? Talán ez segíthet a kérdés megválaszolásában.
júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint több ember van azon az elven, hogy ismerkedésnél is fontos a hűség.

Ennek örülök.

júl. 6. 17:20
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
De ennek amit csinálsz akkor sincsen értelme. Ha a lány nem akar találkozni, akkor a saját idődet vesztegeted. Milyen racionális érvet tudsz felhozni emellett? ( A hiú remények nem számítanak annak )
júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#17

Remény, ennyi. Igazad van teljesen, hülyének néz a lány. Annyi az egész, hogy beszélgető társnak jó vagyok, és itt ki is merült a dolog.

júl. 6. 17:24
 19/30 anonim ***** válasza:
Én téged választanálak, nem a barátodat. A barátod sem követ el hibát, de sokkal egyenesebbnek és gerincesebbnek gondolom és érzem, ahogyan te gondolkodsz. Benned jobban megbíznék. Tisztázni kell, hogy ki mit akar és ha nem akar komolyabbat, akkor tovább lehet állni. Szerintem ez korrektebb, mint egyszerre több végéről égetni a gyertyát. De ismerkedési szakaszban abban sem látok túl nagy hibát, ha több lánnyal ismerkedik egyszerre. Bár kérdés, hogy ki meddig megy el az ismerkedésben az egyik illetve a másik lánnyal. Ha csak beszélgetés, az oké egyszerre kettővel. Ha már érzelmek is vannak valamelyikkel, esetleg valami több is, akkor nem túl fair. De jobban preferálom az egyszerre csak eggyel gondolkodásmódot, a te álláspontodat.
júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
50%
Én viszont látok, az ilyenben bízni sem tudnák.
júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!