Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hűség már ismerkedésnél is?...

Hűség már ismerkedésnél is? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Haverommal egy kis vitába keveredtem, 2 nézet játszik:


Szerintem ismerkedésnél is hűségesnek kellene lenni.


Szerinte pedig nem gond, ha több emberrel ismerkedik valaki egyszerre.


Itt leginkább online kezdeményezésről van szó.


Onnan jött a téma, hogy beszélgetek egy ideje valakivel online, de nem nagyon akar találkozni, pedig elméletileg nagyon bejövök neki és kedvel.

Szerinte hagynom kellene, és lehet igaza van.

Egyre jobban laposodik el a dolog.


Idő közben, mintha a sors így akárná, pár napja beszélgetek egy másik lánnyal, értelmes, okos, jól kommunikál. De nagyon rosszul érzem magam, konkrétan a saját elveimmel megyek szembe.


De ott a másik oldal, hogy a másik lány meg annyival nem tisztel meg, hogy 1x találkozzunk, pedig 1 találkozásban semmi nincs.. Nem tudom, azt gondolja, hogy az első alkalommal össze kell jönnünk? Van értékrendem, 1 randi után nem fogok senkivel sem összejönni.


Rendszeresen ír, habár van, amikor pár órát ignorál (elmondása szerint Ő ilyen, ilyenkor senkivel sem beszél), de napi első üzenet tőle jön, nap végén elköszön, elmondása szerint nagyon megkedvelt.


Szóval vagy nagyon hülyére vesz, vagy tényleg ennyire fél találkozni..


Mi a véleményetek erről?



júl. 6. 10:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem csinálsz semmi rosszat. Az elsőnek semmivel nem tartozol, mert még találkozni sem találkoztatok. A másik lány valószínűleg nyitottabb lenne a találkozásra.


Szerintem majd amikor elkezd komolyodni a dolog valakivel (online beszélgetés még messze van ettől), második-harmadik randi után pl., akkor gondolkodj ilyenen, hogy a te értékrendedbe beleférne-e, hogy közben mással is ismerkedsz még.


Enyémbe sem férne bele egyébként, de vannak sokan, akiket ez addig nem zavar, amíg nem vagytok kimondottan együtt és bőven vannak olyanok, akiket az se zavar, ha már van barátnőjük / feleségük.

júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan ismerkedj az új lánnyal, hiszen a másikkal még csak nem is találkoztál. Ez itt még nem a hűség kérdése.
júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a beszélgetési fázisban még bőven belefér hogy mással is ismerkedsz, sőt akár az első pár randiig. Ha már valakivel kezd komolyabb lenni a dolog onnantól illik hűségesnek lenni.
júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%
Neked hogy esne ha kiderülne, hogy a lány más fiúkkal is ismerkedik miközben veled beszélget?
júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Alap kéne, hogy legyen!
júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#4

Szarul esne, és esik is, mert visszaír más fiúknak. Nyilván rosszul esik, hogy mással is beszélget, de ez van.


Én továbbra sem fogok senkinek visszaírni, nem fogom folytatni a beszélgetést az "új" lánnyal. Pár mondatot beszéltünk eddig, de valahogy nekem nem fér bele ez, mondjon bárki bármit.

júl. 6. 11:49
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Hát tesó... Még egy párszor pofára kell ejteni téged, hogy megtanuljad, hogy nem futunk olyan busz után, ami nem vesz fel minket.
júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

Igazából attól is függ, mit takar az ismerkedés szó...


Kicsit más felütésben: amikor munkát keresel, akkor is benne van a pakliban, hogy a CV-t több helyre elküldöd egyszerre, sőt, akár ugyanakkor (persze nem egy időben) több állásinterjúra mész el annak ellenére, hogy tudnád a többi interjú eredményét.


Más kérdés, hogy ha már a munkaszerződést írnád alá, akkor egyszerre hány helyen vagy aktív...

júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Neten csetelgethetsz telefonálgathatsz a Föld túloldalán is valakivel, amíg nem arról beszéltek konkrétan hogyan milyen időközönként hol lehetséges hogy fizikai valótokban is megjelenjetek egymásnak :) addig ez simán lehet egy unatkozó bárki hülyítése is. Találkozásokat kell szervezni közös időtöltést addig semmi értelme egy hülyítés miatt kiejteni azokat akikkel tényleg egy helyen vagytok.
júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hát szerintem,nem normális dolog.
júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!