Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a probléma az...

Szerintetek mi a probléma az emberiséggel?

Figyelt kérdés

Én szerintem az emberre nincs szükség csak tönkreteszi a bolygót pl: a globális, felmelegedés, szemétszigetek meg az állatfajok kihalása mind az ember hibája.


De én nem hibáztatok senkit ha mond egy jó okot hogy miért jó az emberiség a földnek.



júl. 3. 09:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező elfelejtett átjelentkezni a másik accjára, mielőtt válaszolt magának? :D


Vajon mi is lehet a baj az emberekkel kérdező? :D

júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 veszettkecske ***** válasza:
Az, hogy jelenleg azt sem tudjuk, hogy mi ez az egész... születünk és meghalunk. A kettő közti időbe pedig megpróbálunk minden élményt, élvezetet belezsúfolni ami csak lehetséges abban a tudatban, hogy egyszer/bármikor "megszűnünk létezni". Ez mozgat mindent jelenleg is...kapitalizmus, profit stb. De, hogy ez valójában probléma-e, még nem tudhatjuk.
júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Profitéhség, nagyzolás.

Azért emberek millióinak rengeteget dolgozni, hogy más méregdrága, valójában értéktelen vackokat birtokoljanak, aminek semmi haszna.


A legnagyobb fogyasztók és környezetszennyezők viselik legkevésbé a tetteik következményét, lásd, globális, felmelegedés, a, gazdagoknál megy a klíma 0-24-ben, pont az, aki a legjobban szennyezi a környezetét, nyaralgat, repülővel, autóval jár mindenhová.

A csóró tömegközlekedőnek meg még a fűtést is nehéz kifizetni télen.

júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

"pl: a globális, felmelegedés, szemétszigetek meg az állatfajok kihalása mind az ember hibája."


Ezt is a nagyok csinálják, minket csak átb@sznak vele! (a bűntudat keltéssel)

júl. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én már megint magamnak írok
júl. 15. 11:49
 16/16 A kérdező kommentje:
11es csak unalomba írok magamnak és nincs másik profilom.
júl. 15. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!