Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is ilyenek a minden napok?

Másnak is ilyenek a minden napok?

Figyelt kérdés
Felkelek, eszek, megyek dolgozni, majd haza , eszek ,fekszem... Jó hétvégén van két nap pihi de akkor is..

júl. 3. 08:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében igen, de az evés kiegészül a bevásárlás, főzés, konyhatakarítás "örömével". Meg a véget nem érő házimunka, főleg hétvégén.
júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felkötném magam az első fára 1 hét után, ha ilyen életem lenne. Nekem ez borzasztóan ingerszegény és egyhangú lenne. Nálam kiegészül a munka - háztartás - bevásárlás rész kutyázással, heti 3-4 kondival illetve egyéb sporttal, mikor mi (squash, lovaglás, úszás, ezek után wellness), párommal vagy barátnőkkel csinálunk programokat pl. filmezés, szabadulószoba, színház vagy ami épp eszünkbe jut, elmegyünk motorozni, évente 2-3x nyaralni, külföldre is, télen síelek…mindig csinálok valamit, meg tudnék őrülni, ha csak hazaesnék munkából, aludnék és ennyiből állna az életem.
júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok, mondjuk azt hozzáteszem, hogy nekem az a szerencsém, hogy heti 3x otthonról dolgozok, meg a többi napon is 4-kor elindulok haza. Így marad időm-energiám mindenre. Amikor olyan munkahelyem volt, ahol este 5-ig vagy 6-ig volt fixen a munkaidő, majd még 1 órát utaztam haza…na akkor nálam is kb. úgy nézett ki a hét, mint nálad, de pár hónap után fel is mondtam, mert ettől teljesen depressziós lettem. Ha 3x ennyit fizetnének se mondanék le a szabadidőről.
júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Majdnem mindenkinek ilyen, csak sokan ráhúzzák, hogy "Nekem van párom, családom", de lényegében mindenki ugyanúgy eszik/iszik/alszik/ürít, stb., így nincs nagy különbség ember és ember közt.
júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez. Sokszor én is elgondolkodom, hogy milyen egy rabszolga élet ez...? És hiaba lenne párom/családom, ugyanúgy alig lenne időnk egymásra...
júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nekem nem,mert nyugger vagyok. Felkelek 5, fél 6 tájban, ellátom a baromfit, a kutyával körülnézünk a kertben, meg az erdőben. Ezalatt a nejem összeállítja a reggelit, bekészíti a kávét. Délelőtt 1-2 órát horgászom (a kutya velem van), aztán megpucolom a halat. Mindenki megkapja a részét; baromfi, kutya, macska, család. Ebéd után a ház körül teszek-veszek, vagy barkácsolok, meg időnként benézek a netre.
júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, ha megéred a nyugdíjas éveid akkor lesz jobb...de akkor már minek? A tevékeny fiatal éveiben nem tudsz semmit magadra fordítani, a családod építeni, mert időd sincs..
júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Feleklek, eszek (ha szabad), dolgozok (ha valamelyik dokinál időpontom van akkor orvos és újabb kivizsgálások), haza, kaja, kis szabad idő (2-3óra), kaja és fekvés.. ebből áll az életem :(
júl. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!