Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is ilyenek a minden napok?

Másnak is ilyenek a minden napok?

Figyelt kérdés
Felkelek, eszek, megyek dolgozni, majd haza , eszek ,fekszem... Jó hétvégén van két nap pihi de akkor is..

júl. 3. 08:55
1 2
 1/18 Rakott karfiol ***** válasza:
90%

Sokaknak ilyen, igen.

Nekem mondjuk nem ilyen.

júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ez van nekem is, igen. A hétvége meg édes kevés, mire az ember kicsit lenyugodna már kezdődik előröl az őrület. :/
júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. :( Nagyon belefásul az ember.

N

júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos.
júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Már nem.
júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Antiszociális lény ***** válasza:
72%

Sokszor igen.


Mostanában, mintha úgy eltelnének a napok, mintha meg sem történt volna. Munkahelyen, most nincs akkora hajtás, így tudok itt lógni, de cserébe munkaidő után mostanában többször is elmentem még 4 órába dolgozni vagy valamit valahol megcsinálni. Szóval volt olyan este 9, mire hazaértem. Nekiálltam gyors főzni, fürdeni stb.. és már 11 óra is van.

júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen belefásul az ember.

És egyre nehezebb ebből kijönni

júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Amíg az ember le van fáradva, addig sincs ideje, energiája fontosabb dolgokkal foglalkozni, például politikával. Nyilván jól ki van ez találva, a jobbágyok csak dolgozzanak, meg menjenek el szavazni négyévente az EGY IGAZ PÁRTRA, akik mindent megoldanak nekik, csak dagonyázzanak tovább a szarban.
júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy ilyen, viszont próbálok minden napba belecsempészni valami pluszt. Vagy edzeni megyek, vagy teszek egy hosszabb sétát a kutyával az erdőben, vagy beülünk valahova kv-zni egy barátommal. Mindegy, a lényeg, hogy ne legyen minden napom egyforma, mert abba könnyen bele lehet fásulni.
júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is ilyen. Aztán végre jön a hétvége, ami meg egy pillanat alatt véget is ér, hogy kezdődjön az egész elölről.. Pedig lenne igényem többre is (pl. program a családdal, barátokkal, de nehezen tudjuk ezeket összehangolni, az is gyakran hetekbe telik).
júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!