Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit változott az életed a...

Mennyit változott az életed a covid után?

Figyelt kérdés

jún. 30. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem változott. Engem aztán nem érdekelt a covid.
jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében semmit. Én úgy gondolom, hogy a covid nagy szerepet játszott abban, hogy aszakmát, amiben pályakezdőként elhelyezkedtem volna... kb lehetetlen helyzetbe hozták. Azóta se támadt fel. Nem sikerolt elhelyezkednem. Előtte se, és azóta se.


Most lett egy hosszabb távon vállalható állásom is,előrelépési lehetőségekkel. Szóval maradok itt, csinálom.

jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint a 10#-es.
jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szinte semmiben, csak megismertem a home office-t és még jobban megerősített a spiritualitásomban.
júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sokat, de az nem kimondottan a vírusnak, hanem az idő múlásának volt köszönhető. 2020-ban érettségiztem, azóta elkezdtem az egyetemet, sőt, pár napja már a diplomám is megkaptam:) Rengeteg embert ismertem meg azóta, főleg a szakmai síkon, sok lehetőséget kaptam az egyetemtől, aminek javával élni is tudtam, szóval ilyen tekintetben remek évek voltak.


Azonban a Covid elején, sok régi baráttal sikeredett újra kapcsolatba lépni, azok bírták egy ideig, majd abba is maradt az ő irányukból az érdeklődés..

Azóta egyre jobban sikeredett online dolgokat integrálni a mindennapokba, egy csomó ügyintézést neten intézünk már. Illetve home office-os napjaim is vannak.

Ami viszont pozitív, hogy Covid óta szorosabb lett az unokatesóimmal a kapcsolatunk.

júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!