Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Korombeliek, ti is szoktatok...

Korombeliek, ti is szoktatok gyakran így érezni? (24/L)

Figyelt kérdés

Valahogy ahogy telik az idő, egyre többet gondolkozom az életen. Régen annyira felhőtlenül éltem, nem stresszeltem a jövőn csak vidám voltam. Mostanában viszont annyira sokat gondolkozom a jövőn és megijedek. Valahogy kilátástalannak érzem, nem tudom hova tart az életem, hol fogok kikötni.

Kapcsolatok terén is annyira nehéz ismerkedni a mai világban, mert a legtöbben nem akarnak hosszútávú kapcsolatot vagy még mindig csak élni akarnak..

Munkát sem a legkönnyebb találni, olyat ahol tényleg jól érezheted magad és azt dolgozhatod amit szeretsz is csinálni.

Sokszor annyira monotonnak érzem a napokat, mert már elzárkóztam a randiktól is, amiért mindig ugyanaz a vége.. A munka csak monoton, minden nap kb ugyanaz még ha barátokkal is találkozom.

Szeretném azt érezni hogy élek, úgy igazán. Szerelmesnek lenni, valakivel közösen utazni és programokat csinálni.

Megijeszt hogy nem látom még magam előtt kiforrva a jövőm.



jún. 26. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Sokan ezt csinaljak, igaz, nem huszonéves fiúkkal. Azt, hogy kikkel állsz össze te választod meg, az hogy ezt dolgozod, te választottad, stb.
jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Amíg a jöbőben élsz nem lesz nyugtod, mert a jövőn való aggódás az szorongás. A te korodbeliek majdnem mind nagyon gyorsak és figyelmetlenek, ezért nehéz velük hosszútávú kapcsolatot kiépíteni. Az embereket már nem is érdekli a másik ember. Legalább 70-80% bámulja a kijelzőt amikor csak teheti. Így nem is lehet mély kapcsolatot kialakítani. 33F
tegnapelőtt 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nincs 2 egyforma nap, csak te nem veszed észre bennük a másságot, az apró részletek számítanak, de ehhez a jelen pillanatban kell élni. Még az előző voltam. :)
tegnapelőtt 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
A csávók 99%a hosszú távú kapcsolatot akar csak hát neked pont az a jóképű 1% kéne 😂
tegnapelőtt 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

24 évesen még nem kellene búnak ereszteni a fejed. Meg fiatal vagy.


Az oké, hogy a jövődön agyalsz, karrier, cslád, stb, de nézd a dolgokat pozitívan. Az itteni incelek is megmondták, hogy a nőknek könnyebb dolguk van párt találni.

tegnapelőtt 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

4 jah , hosszú távú ingyen puncit max :)

Esetleg a 40 éves vénfiúk akarnak kapcsolatot, egy csok királynőt aki szül nekik egy ház árát..

tegnapelőtt 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég korán kezdődik ez nálad.


Nem könnyű egyedül jó állást találni. De főleg ebben a korban nem szabad leragadni egy helyen mert belefásulsz ami aztán kihat a magánéletedre is.

Aztán elcseszel majd 6-7 évet a munkahelyeden egy pocsék munkahelyen.


Váltani kell és akár hónapról hónapra ha nem jó.

tegnapelőtt 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Te miről beszélsz? Eleve a nők használják ki a férfiakat hogy odaszülnek egy gyereket és onnantól el lesznek tartva

tegnapelőtt 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Brutál jó most az élet és nagyon izgalmas és nagyon várom a jövőt. De keményen meg is dolgoztam érte. Egyre jobb és egyre könnyebb. 24F
tegnapelőtt 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdeznek semmi baja nincs csak sajnálta magát

Üzenetre sem reagál

tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!