Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy súlyos baleset után miért...

Egy súlyos baleset után miért nem érzem magam úgy mint a korombeliek?

Figyelt kérdés
A balesetem óta mintha teljesen megváltoztam volna. Nem érzem úgy mintha olyan lennék mint ők. 17 éves vagyok és például gyerekesnek találom őket
2021. okt. 20. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván átértékelődtek benned az élet dolgai és másként tekintesz rá, mi a fontos, mi kevésbé.
2021. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mire gondolsz.

Te már kicsit hamarabb felnőttél az élethez, mint a kortársaid, akik most még csak egy kis hülyék.

Alázatosabb lettél az élethez, és te is tudod hogy nem játék.

2021. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
milyen baleset? priviben kíváncsi lennék rá
2021. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez gyakori. Sokkal tudatossabbá válsz.

Nyilván ha közel kerül az ember a halálhoz vagy van egy balesete utána máshogy tekint az életre.

Van olyan ember aki halálközeli baleset után felvilágosul és sokkal másabb személyisége van. Nagyon furcsa

2021. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem teljes mértékben igazatok van. Egyébként hogy válaszoljak a 3#-nak.5 helyen eltörtek a csontjaim, koponya alapi törésem és zúzódásom is lett, illetve újra is kellett éleszteni. Szóval tényleg átértékelődött bennem minden. És ez rá ébresztett arra is hogy az élet milyen rövid is és bármikor véget érhet.
2021. okt. 20. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz. És gondolj arra, te már ennek a tudásnak a birtokában vagy. Eszerint élhetsz. Neked nem kell magyarázni, miért nem drogozunk, mászunk fel a vonat tetejére, csinálunk gyogyós tiktok kihívásokat és a többi.
2021. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Jó, azért ebben van egy szereptúljátszás is:D

Van egy olyan érzésem, hogy te már a nagy baleset előtt is marha érettnek gondoltad magad:D

2021. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es, miért is? Nem értem, mi bajod a kérdezővel, mégis abból amennyit leírt (nem sokat), miből következtetsz arra, milyen volt korábban??


Egyébként ha majd te is átélsz ilyet (kívánom, hogy ne), akkor meglátod, hogy egy baromság, amit állítasz.


Üdv: Egy, az egykorú jóbarátainak halálán és egy sikertelen öngyilkosságon is túllépő válaszoló, aki szintén átértékelte az életet, és másként tekint a saját korosztályára.

2021. okt. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8#Köszönöm a válaszodat, nagyon sajnálom azt, amit át kellett élned:(.És örülök annak, hogy itt vagy.
2021. okt. 21. 07:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!