Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pár hete volt egy motor...

Pár hete volt egy motor balesetem, engem ütött el az autó, szorongásaim vannak egyre jobban mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár hete volt egy motor balesetem, engem ütött el az autó és azóta vannak szorongásaim,nehezen tudok elaludni mert félek becsukni a szemem, hallom a mentő hangját, karambol hangját, a szorongásom egyre erősebb napról napra, mikor megyek az utcán, vagy valaki mellett ülök a kocsiban akkor is elkap a szorongás, félelem, nem tudom kivel megosztani mert félek hogy nem veszik komolyan, félek attól hogy kinevetnének, szerintetek mit csináljak?

2021. szept. 13. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még mindig tart nálad a sokk a baleset miatt, de idővel vélhetően múlni fog (ha mégsem, akkor érdemes felkeresni egy pszichológust, pár hónap után). Szerintem ez természetes ilyenkor, még több hét után is.
2021. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát már pedig ezt osztd meg valakivel, akár pszichológussal, mert úgy tudod ezeket a szorongásokat feloldani. Ha ettől óckodsz, akkor egy megbízható barát is jó kiindulási alap.


Amúgy nagyon sok ember szorong valami miatt a minden napokban, az értelmes, EQval rendelkező embernek eszébe se jut ilyesmiért kinevetni a másikat.

2021. szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2021. szept. 14. 04:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt motoros bukfencem, bár hozzám nem kellett mentőt hívni, de utána napokig még féltem, meg kicsit remegtem is, ha eszembe jutott. De nekem az segített, hogy visszaültem a mocira. Óvatosabban hajtok.
2021. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!