Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a probléma Czibók...

SIDLER22 kérdése:

Mi volt a probléma Czibók Lacival?

Figyelt kérdés

Czibók Laci (aki ne ismerné) YouTube-ra készített véleménykifejtős tartalmakat. Naponta egy videóval jelentkezett és elmondta társadalmi dolgokról a véleményét. Emellett kidobó volt illetve személyi edző.

Nekem nem is volt legtöbb esetben problémám a meglátásaival és sok esetben tanulságos is volt nekem, de az emberek egy része nagyon utálja. Nézegetem a kommenteket és például a macskája vagy a karórája nevében csináltak profilt és értelmetlen f@szságokat írogatnak kommentbe. Például olyasmiket, hogy "Szia gazdám megetettél-e már." meg ilyen teljesen értelmetlen dolgokat. Miért utálják többen is ennyire a Lacit?

Van valami olyan oldala amit én nem ismerek? Vagy csak szimplán valami keménymag ez akik unatkoznak?

Volt aki írta azt is egész komolysággal, hogy amúgy a videókba ez nem látszik, de a Laci egy teljesen idióta és ostoba ember.



jún. 26. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
halottról vagy jót, vagy semmit!
jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Sok dologról fingja nem volt,ezert trollkodták szét
jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ő a hülye okoskodik kategória. Attól hogy valaki csinál pár videót még nem okos. Buta emberre meg nem vagyok kíváncsi.
tegnapelőtt 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet őt is kifigurázták egyéb youtuberek aztán ráküldték a sleppjüket. Elég sokan ezt csinálják, hogy másokat mocskolnak ebből élnek, ezekre vevő az ilyen alja réteg.
tegnapelőtt 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Normális ember úgyis tudja a társadalmi helyzetet,meg az általános dolgokat.

Nem kell,hogy erről egy izomagyú okosgedeon "lámlám" kiselőadásokat tartson az óvodásoknak nézett embereknek.

Istem nyugosztalja.

tegnapelőtt 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
5 Nem mindegy neked? Nem nézed ennyi. És mennyi alja féreg youtuber van aki másokat figuráz ki, és még csak nincs is mire verniük magukat mert nagy nullák, de az erre vevő embereket jól be tudják hergelni. Ehhez képest az hogy valaki elmondja a meglátásait és olyan amilyen de mégis saját magát adja, az nem árt senkinek, ja de igen, a konkurenciának.
tegnapelőtt 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyedül a trolljai miatt nézték őt. Ezt ő is tudta, amikor letiltotta a kommenteket egyből durván visszaesett a nézettsége.
tegnapelőtt 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!