Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legszívesebben a fantáziavilág...

Legszívesebben a fantáziavilágomban ragadnék. Más is van így?

Figyelt kérdés
Nem tudom másoknak van e, nekem van. Egy világ, egy éket, amit én képzeltem el magamnak. Már gyerekkorom óta létezik, és mindig szívesebben voltam ott. Mostanában ez valahogy felerősödött. Munka közben, otthon, alvás előtt és után fejben kb nem is vagyok már itt. Nem vagyok jelen a saját életemben.

jún. 23. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

Szar ügy, mivel a való élet amiből megélsz, fenn tartod magad és kapcsolatokat építesz. Ha csak ábrándozol abból nem lesz semmi!

Vagy ha már ennyire bele vagy ragadva a kis világodba akkor írd le és próbáld meg kiadatni, legalább valami haszna is lehet ha mákod van és jól írsz! :)

jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már 6 könyvet írtam. Nem tervezem őket kiadni.
jún. 23. 17:35
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Pedig az ilyen típusú emberek vagy írók, költők, vagy csövesek előbb-utóbb.
jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kösz, elég jól fizet a munkám, de majd észben tartom 👍🏻
jún. 23. 17:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy vagyok ezzel. Írok és álmodozom, amikor lehetőség van rá. Sokszor ez ad erőt az előttem álló dolgokhoz.
jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki a könyveidet az internetre, lehet belőle hírnév, vagy esetleg még pénz is.
jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
5-ös, te is hajléktalan leszel idővel. :D
jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
5-ös vagyok, nem hinném, de köszönöm a jó indulatot 😒
jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A könyveim nem igazán kiadásra szántam. Jól szórakoztam, míg írtam őket.

Régen volt egy tiktok csatornám, ahová rövid történeteket tettem fel. Azt szerettem. Volt háromszáz követőm. Nekik is tetszett, viszont ellopták az egyik művem, ezért töröltem.

jún. 23. 17:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát... én úgy gondolom, hogy inkább lopják el, minthogy a feledésbe merüljön. Ha én írtam volna, biztos kitenném.
jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!