Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhatott ez az ember a...

Mit akarhatott ez az ember a kocsinkkal?

Figyelt kérdés

Nemrég történt egy este (szürkület korai szakaszában), hogy amikor a nagymamám háza előtt parkoltunk, és épp bent voltunk nála, kinéztem az ablakon, ahonnan rálátni az autónkra, és egy olyan 55-65 év körüli, szemüveges, sötét hajú, inkább vékony, mint kövér férfi álldogált és matatott valamit a jármű előtt közvetlenül. Kerékpárral volt, amit kitámasztott a közelben. Nem sokkal később hozzá is ért a kocsi elejéhez, a motorháztető alatti rácsos részhez, lehajolt, nyúlkált, stb. Az tűnt fel továbbá, hogy tartott a kezében egy fekete színű, talán bőrszerű anyagból készült, kisebb (olyan 40-50 cm-es) "lepedőszerűséget", amivel le akart takarni valamit azon a részen, ahol hozzányúlt az autónkhoz. (A biciklijén egyébként voltak fekete színű oldaltáskák is.)

Ekkor a szembeszomszéd odament ehhez az alakhoz, és valamit mintha mondott volna neki, aminek hatására ez az ember egy kis ideig még ott tartózkodott, majd továbbállt.

Nem tűnt részegnek az illető, teljesen tisztának látszott úgymond ilyen szempontból.

A szembeszomszéddal való kapcsolatom "furcsának" mondható, emiatt nem mertem becsengetni hozzá, hogy megkérdezzem, ő mit látott, mit csinálhatott az az alak, de majd lehetséges, hogy rákérdezek, ha kint látom.



#gyanús viselkedés
jún. 18. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég bizarr, megnézted azért a kocsit indulás előtt, ugye? Nem volt semmi ráragasztva, vagy lepattintva/levágva róla?
jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló,


Nem láttam semmilyen eltérést az autón. Habár nem néztem alá, hogy van-e valami ráragasztva.

Jól működik a kocsi egyébként azóta.

jún. 18. 17:26
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem kérdezted meg te a fickót, hogy mit matat a kocsidon? Én ha ilyet látnek, le is rúgnám a veséjét
jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyomkövetőt kaptál
jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mire kiértem, elment.
jún. 18. 17:54
 6/13 A kérdező kommentje:

17:54-es válaszoló,


Ez érdekesen hangzik.

Kiket szoktak nyomon követni? És kik? Bűnözők, vagy rendőrök szokása? Illetve, miért? (Nem adtam rá okot, hogy ilyenek történjenek.)

jún. 18. 17:57
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
A feleséged kérte meg. Magán nyomozó a pasas.
jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs feleségem.
jún. 18. 18:00
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az a bizarr, hogy a kérdező csendben kuksolja, hogy valaki b_asztatja az autóját ahelyett, hogy közbelépne...
jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel akarta nyitni a géptetőt,motortérből akart lopni.
jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!