Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerencsétlennek születtem...

Szerencsétlennek születtem úgy is fogok meghalni? Másoknak, hogy olyan könnyű és gondtalan az élete?

Figyelt kérdés

Mióta élek sose volt szerencsém semmiben. Felnőttként az álláskereséssel vallok kudarcot, itt vagyok 30+-osan, de nincs munkám. Gyerekként meg az osztálytársaim által voltam kiközösítve. Így, hogy nincs munkám még gyereket se tudok vállalni, mert nincs annyim ledolgozva, hogy a gyedet kapjam.

Míg a többi harmincasnak már rég gyerekük van, házasságban élnek, és még jó munkájuk van. De én meg még ilyen alja bolti munkát se tudok találni.


jún. 18. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

30 vagyok, nincs gyerekem, nem vagyok házas, hogy a munkám jó-e biztos sok ember van aki szerint nem.


Meg még ezer más élettörténet van ahol nem feltétlenül minden veri hepi, aztán még is mindenki felkel reggel, és csinálja a dolgát.


Szóval ne ekézd magad, ne sóvárogj mások élete után fogadd el a múltat, cselekedj a jelenben, és légy bizakodó a jövőre nézve.


Ennyit tudok mondani.

Szép napot neked. :)

jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Van munkám, viszont 44 évesen nincs gyerekem, túl vagyok 4 műtéten, úgyhogy már nem is lehet.

Másoknak sem könnyű, mindenkinek van valami problémája, max. nem agonizál mindig rajta.

jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Te valószínűleg igen, de ettől még nem ez az átlagos.
jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Az, hogy nincs munkád, nem szerencse kérdése.

Ha még bolti árufeltöltőnek sem vesznek fel, azért van, mert értéktelen vagy a munkaerőpiacon.

Mit is teszel érte, hogy ne így legyen?

Ez nem szerencse kérdése.

jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kólauborkával ***** válasza:
61%

Imádom ezt a mindenki másnak minden jó, csak egyedül TE, mert NEKED szenvedned kell….

Nem, te másokon nem is akarod nézni, hogy Ő mennyi energiát tett abba, hogy ott legyen ahol van. Nálam az ilyen emberek figyelemre sem méltóak, általában önző, beszűkült látásmód vezérel benneteket, észre se veszitek munkáját….

jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az csak a látszat, kérdező. Mindenki csak a pozitív dolgait mondja el, emeli ki. De hidd el, mindenkinek vannak gondjai. A milliomosnak is van, ha más nem, akkor az, hogy ki kell húzni a fogait.
jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!