Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan könnyű az embereke...

Miért olyan könnyű az embereket kérdésekkel felbosszantani?

Figyelt kérdés
Pl. ha olyant kérdezek tőle amit nem tud, ha meg sok olyant, egy idő után tök idegbeteg lesz már
2023. júl. 18. 03:04
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Az emberek rettegnek az olyanoktól, akik ráéreznek a hülyeségükre.


Lehet, hogy te őszintén érdeklődsz, de ők alapból a hülyeségükre való utalásként fogják értelmezni a kérdésedet. Természetesen a buta emberek se kívánják, hogy egy domináns személy legyen a személyi szférájukban.


Minél éretlenebb személyiségű és butább valaki - annál hamarabb fog konfliktusosan reagálni!

2023. júl. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezni is tudni kell. Sokan nem kérdeznek jól.
2023. júl. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miket szoktál kérdezni, és ki ez az ember?
2023. júl. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miket kérdezel, de az "ott a gugli" és a "magánügy" jó válasz mindenre.
2023. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Hát mondjuk engem is felidegesítene, ha valaki engem nézne lexikonnak és tőlem akar megtudni mindent, aminek ő is utánanézhetne..

Ha ezt még tetézi azzal is, hogy elmondom, hogy az adott infót nem tudom, erre ő tovább kérdez, azaz nem fogja fel, hogy nem tudom, az tényleg rohadt bosszantó.


De kérdező, mondhatnál 5-6 példát.

2023. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem akarnak a másikkal foglalkozni, nem érnek rá, nem tudják rá a választ, így félnek, hogy beégnek.
2023. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mi a konkrét kérdés, hány érkezik, milyen a kapcsolatod az illetővel, ő épp mit csinál/mennyire vevő erre.
2023. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez a félnek, hogy beégnek... Magatokból indultok ki? Én azt tartom gáznak, ha valaki úgy magyaráz, hogy fogalma sincs, miről beszél.


De a "nem tudom"-ot is fárasztó 40x kimondani. Nem csoda, hogy nem írja le, miről van szó, tudja, hogy ő a hülye.

2023. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Yep, elég vlaószínű, hogy a kérdező hülyét cisnált magából és most próbálja bemagyarázni, hogy valójában a másik az ingerlékeny:D
2023. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!