Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, amit utáltok magatokban?

Mi az, amit utáltok magatokban?

Figyelt kérdés
Én szerintem túl erkölcsös vagyok, nem prűd, csak erkölcsös. Nem tudom ez jó e vagy sem, semmivel se visz előrébb.

jún. 15. 16:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Semmit nem utálok magamban, maximum 1-2 dologban fejlődni akarok.
jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Hogy élve születtem.
jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Heh, csatlakozom azokhoz, akik mindent:D. Erkölcstelen vagyok, naiv, buta, a külsőm sem a legjobb, elviselhetetlen tudok lenni, hisztis, makacs, agresszív, nem tartom be a szabályokat, pocsék csapatjátékos vagyok, és úgy alapjában véve nem tudom megérteni és megértetni magam a többi emberrel, lusta vagyok, beteges mind testileg, mind mentálisan, unalmas, és soha nem tudok segíteni azoknak akik számomra fontosak. Képtelen vagyok megváltoztatni, jobbá tenni nemhogy másokat, még magamat sem. Sok hibát követtem és követek el, és baromi gyenge vagyok. Nem bírok megmaradni a valóságban, hanem inkább kitalálok magamnak fain kis történeteket, és minden apró szrt egy felsőbb hatalom jelének veszek. Utálom azt is, hogy olyan gyakran fordul meg a fejemben, hogy mindent feladjak és itthagyjak örökre. De minden egyes rohadt napon küzdök hogy ezen változtassak, több, de inkább kevesebb sikerrel. És próbálok törleszteni a hibáimért, szintén az előbbi siker-arányokkal.
jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
Gyáva vagyok, félek konfrontálódni.
jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos hamar megsajnálok másokat. Sajnos elhiszem, amit mondanak az emberek. Sajnos érzelmes vagyok, tudok szeretni.

Ez a három amit utálok magamban, minden anyagi, erkölcsi és lelki káromat ezek okozták az életemben.


F

jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
Hát, ha a mindenből 1 dolgot kéne kiemelni akkor az a határtalan lustaságom lenne
jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem utálok magamban semmit sem, de az tény, hogy lehetnék határozottabb. Nemcsak a kiállásomra értve.
jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Hogy wenki nem áll mellém ha pl meloban mobbingolnak. Vagy kapcsolatban bántanak. Vagy beszól akárki. Egy ember sincs aki velem lenne csapatban. Ellenben a bántalmazók mögé sorban sorakozik fel mindenki.

ez zavar magamban hogy egyedul kevés vagyok ellenük es pont ezért mernek nekem támadni.

jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Az utálom magamban, hogy lelkileg egy elcseszett roncs vagyok, ha mélyen magamba nézek. Bár ez kívűlről nem látszik, de túl sok rossz ért, bár nem akarok mártírkodni és biztos vagyok benne, hogy sok más emberrel sokkal rosszabb dolgok történtek, mint velem..


Igazából az van, hogy szeretetet nagyon keveset kaptam a jelenlegi életem folyamán ebben a világban és mindig nagyon vágytam rá. Mivel rövid és kevés emberi kapcsolatom volt ahol szerettek így azt is utálom, hogy nem szociálizálódtam úgy, mint egy normális átlagos ember.

jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%

Most ez minden hozzászólónak szól és neked aki ezt olvasod és megfordult a fejedben, hogy utálsz valamit magadban.

Nem akarok jönni itt a műpozivitással azzal nem megyünk semmire.

De basszus az, hogy utálod magad és utálsz sok dolgot magadban nem fog előre vinni ezt ti is tudjátok. Jó ha látjuk reálisan magunkat hibáinkkal együtt amire mindig van lehetőség változtatni. Mert ezek csak címkék amiket viselkedésünk tettünk alapján magunkra aggadtunk vagy aggadtak mások. De a tetten és a viselkedésen mindig lehet változtatni.

Külsőn is ki lehet hozni a maxot magunkból de nem mindig kell mindig azt kihozni nem vagyunk tökéletesek nem vagyunk képek nem vagyunk egy műkép megszerkeztet kép az instán. És genetikája sem ugyanaz mindenkinek ettől is vagyunk mások. És nem nem kell mindenkinek a legjobban kinézni és ha más beszól oké nem akarok neki tetszeni ő csak egy ember vagy aki a több milliárdból engem talált meg és beszóltál. De véleménye mit sem ér mert ahelyett hogy a saját szégyenét nem tudja feldolgozni és másikban vezeti le saját hiányosságait.

És lehet mondani hogy már pedig ebből elég. Mert ez is bántalmazás. És jog megengedi ugyancsak a véleményilvánítás míg nem sérted meg vele a másikat. Szóval mond hogy elég.

És csináld változtass! Az élet nem könnyű és újra és újra mélyponton leszel tudom milyen.

Egyik pillanatban még azon voltam hogy feladom de most megint újból és újból akarom kezdeni.

Ez csak te fejedben dől el hogy gondolsz a dolgokra. Ismerd el a hibáidat ismerd el hogy fáj ha mások bántanak mert fájhat mert nem vagyunk robotok és miután átélted az érzelmeidet próbáld más szemszögből nézni hogyan lehetne változtatni mi az amit szeretsz magadba és mond ki és merd felvállalni ebbe a megkeseredett világba, hogy igen is én mindennel együtt is ez vagyok aki jó tulajdonságaimmal hibáimmal jó és rossz döntéseimmel mindennel. És szeretem magam.

jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!