Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok magatokban a...

Mit gondoltok magatokban a kövérekről akik nyáron rövid nadrágban vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon melegem van és nehezen veszem rá magam hogy a karom meg a lábam fedetlen hagyjam. Nem tudom hogy egyáltalán a félelmem ezzel kapcsolatban jogos-e. Egy kövér embernek el kell fednie magát amennyire lehet, vagy teljesen rendben van, hogy pl rövid nadrágot vegyen fel?


Köszi a választ!


2022. júl. 8. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén engem abszolút nem érdekel

Nem tudom miért gondolják az emberek hogy ruhában nem látszik mekkora a karjuk vagy a lábuk stb 🤷‍♀️

Ne takargasd magad

Semmi értelme

2022. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, meleg van. Nekem attól lesz még inkább melegem, aki hosszúban van ilyenkor, legyen vékony vagy kövér.
2022. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Addig nem zavar a látvány, amíg a rövidnadrágból kilógó rész nem vastagabb a rövidnadrágos résznél.
2022. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Folosleges megsulni.. ruhaban is latszik h el van hizva. Engem kicsit se erdekel ha rovidbe meg topba vannak, nem is veszem eszre mert nem nezem oket, nem az eseteim
2022. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Az ő teste, az ő egészsége. Ha valaki akar, akkor tesz azért, hogy lefogyjon, főleg az egészsége miatt. Két nyár között van egy teljes év, ami alatt rengeteget lehet tenni azért, hogy valaki lefogyjon. Nem ilyenkor kell sírni, hogy jaj, meleg van, mit vegyek fel. Egyéni szociális probléma.
2022. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2022. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, amíg a rövidnadrág megfelelően takarja, amit illik takarni, és nem látszik ki a fél feneke az illetőnek. Tudom, nem egyszerű megfelelő fazonú és méretű ruhadarabokat találni, elég hülye szabású darabokba botlok rendszeresen én is, de például egy magas derekú bermudával semmi baj nincs.
2022. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem függ a testalkattól. Ha te rövidnadrágban, rövidujjúban éreznéd jól magad és sem munkavédelmi okból, sem mindenkire érvényes dress code miatt sincs kizárva, akkor vegyél fel azt! Tényleg, nem érdekel, hogy kövér vagy-e vagy sovány!


Lehet, hogy #5 sarkosan fogalmazott, de van abban igazság, hogy jó lenne megpróbálnod lefogyni. Magad miatt, nem azért, hogy hordhass rövidnadrágot - ahogy írtam, tényleg mindegy. Csak jobb lenne, ha majd megkérdeznéd, hogy 75 évesen hordhatsz-e sortot :)

2022. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Persze, az a másik, hogy az lenne az ideális ha lefogynék 🙂


Nem vagyok egyébként debella de, kövér vagyok. Amikor megyek az utcán és nincs rajtam dzseki mindig azt gondolom mindenki a karomat nézi.


A karommal régen gimiben is szégyellős voltam, mikor még nem voltam kövér, mert apukám úszó alkatát örököltem, széles háttal, vállal, hangsúlyos karral... már akkor is rejtegettem, csak eljutottam oda, hogy elegem van, megsülök.

2022. júl. 8. 20:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9: Ezek szerint a dolog nem a kövérséggel függ össze, hanem azzal, hogy nem tudod elfogadni, hogy valamilyen (szerinted) ideálisnak gondolttól különbözik a testalkatod. A rövid válasz erre az, hogy tegyél rá nagy ívben, hidd el, hogy sem a kövér karodra, sem a széles hátadra nem mutogat senki az utcán!


Ha tényleg ilyen nehezen fogadod el magad, akkor lehet, hogy érdemes meglátogatnod egy pszichológust. Lehet, hogy igazából nem is vagy kövér, csak te gondolod úgy - vagy ha valamennyi túlsúly van is rajtad, akkor túldimenzionálod. Hidd el, minden könnyebb lesz, ha reálisan látod magad, és ebben egy szakember tud segíteni!

2022. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!