Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb dolog, ami...

Mi a legjobb dolog, ami valaha is az életedben Veled történt?

Figyelt kérdés

#élet, legjobb dolog
jún. 12. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Egyet nehéz kiválasztani, de talán az hogy felvettek egyetemre. Azóta egyenesben van az életem.
jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen, egyet kellene választani, amit mindenki a legfontosabbnak érez a saját életére vonatkozóan.

Köszönöm a válaszod 1-es.

jún. 12. 14:46
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Hogy megszülettem.
jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
27%
Majdnem meghaltam 1x, de az is csak olyan félig jó, akkor lenne nagyon jó, ha ténylegesen meghaltam volna.
jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy 19 évesen bekerültem a baráti társaságomba. Nekik köszönhetően alakult úgy az életem, ahogyan, mert miattuk mentem oda egyetemre, ahova, miattuk kezdett érdekelni, amivel ma foglalkozom, általuk ismertem meg a férjem. Őszintén, ha maradok azokkal, akikkel addig lógtam, valószínűleg nem ott tartok, ahol most.
jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudok ilyet mondani mert nincs
jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
84%

Amikor az ikertesómmal 2 évesen egy vödörben fürödtünk Vajdácskán a nagymamám szülőházánál és örültünk az életnek, a többiek meg nekünk. Nagyon kicsik voltunk, lassan fejlődtünk.... Erre mindketten emlékszünk még.

Erről a pillanatról kettőnkről készült egy fotó, a fotó a mai napig megvan.

jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat!
jún. 12. 15:13
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Klisésen hangzik, de mikor megszületett a kislányom. Írnak róla hogy jó érzés, de tényleg nagyon jó érzés volt hogy apa lettem. Az elején még jobban féltettem a gyereket, mint az anyja, csak neki engedtem meg, hogy felvegye a gyereket, még magamnak sem.
jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9-es, köszönöm a válaszod.
jún. 12. 15:20
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!