Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire “elvárás” hogy ki...

Mennyire “elvárás” hogy ki kell venni a fülhallgatót boltban a kasszánál?

Figyelt kérdés

Vettem egy új fülest amin van “transparency” mód, vagyis tökéletesen hallom a külvilágot, ha meg is állítom a zenét akkor tényleg olyan mintha ott se lenne, simán lehet beszélgetni.


Szóval itt a nyár és több nyári ruhámon nincs egyáltalán zseb. Ilyenkor nem igazán tudom hova rakni a fülest amíg fizetek. (Kezem tele az 1-2-3 bevásárlós szatyorral, telefonnal, mostanában esernyővel is, stb) Elejteni nem nagyon akarom, letenni a szalag mellé a koszos pultra biztos hogy nem fogom.


Ha megàllítom a zenét, transparencyt kapcsolok, láthatóan figyelek a pénztárosra, kommunikálok vele, meghallom amit mond stb, akkor mennyire bunkóság a fülemben hagyni a fülest? Mennyire lenne elvárt hogy kivegyem?

(Akik kiveszik: hova rakjátok addig?)


jún. 11. 16:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%
18, na te vagy az a tipikus sudribunkó, akiről a korábbi válaszom írtam. A kasszás talán nem ugyanolyan ember mint te, nem érdemli meg ugyanazt a tiszteletet, ami neked is jár? Miért nem?
jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Aldiban, Lidlben, mikor a fülesen beszélnek az ott dolgozók, nem magánéleti dolgokról trécselnek, hanem a munkatársak egymással kommunikálnak, jelzik, hogyha valahová kell segítség, korrigálás (plusz áru kipakolása, új kasszás behívása). Az egymással történő kapcsolattartás a munkájuk része, ezt, szerintem, nem kéne összehasonlítani azzal, mikor valaki a fülén tartja a telefont, és arra a kis időre nem tudja eltenni, míg a kasszánál fizet.

Illik megadni a kasszában ülőnek azt a tiszteletet, hogy legalább fizetésnél rá figyelek, és nem a telefont matatom, abba beszélek.

jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

#22

De írtam hogy rá figyelek, szó sincs róla hogy közben telefonálnék vagy bármi.

jún. 14. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!