Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Miért van az, hogy szinte mindig a férfi csalja meg a nőt, a férfiaknak vannak afférok, nem pedig fordítva? Miért a nők (ebben is) a jobbak és tisztességesebbek?

Figyelt kérdés
jún. 8. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

A kérdésedben foglalt állítás nem igaz, a nök semmivel sem csalják meg a párjukat kevesebbszer, mint a férfiak.

Ettöl kezdve a kérdésednek nincs értelme, provokativ.

jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés állítása nem igaz.
jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Rakott karfiol ***** válasza:
100%
Ez nem így van. Attól, hogy a környezetedben csak ezt látod, még nem így van.
jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
A férfiak érzelmi intelligenciája általában nagyon alacsony. Nem képesek olyan szinten az empátiára és tisztességre, mint a nők.
jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem csaltam, de engem már 2 nő is megcsalt.
jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáférhetőségi heurisztika: hajlamosak vagyunk aszerint megítélni valaminek a gyakoriságát, hogy mi a saját életünkből milyen könnyen tudunk példát hozni rá.


Más szóval lehet, hogy te többször hallottál arról, hogy a férfi csalja meg a nőt, de ez koránt sem biztos, hogy igaz. Nézz utána, mielőtt egy ilyen kérdést kiírnál.



Kiírhatnám én is, hogy miért nem tudnak a nők vezetni, vagy miért van az, hogy a nők sokkal hajlamosabbak a nárcizmusra, mint a férfiak. Egyik sem igaz (vagy legalábbis tudomásom szerint).

Ne provokálj fölöslegesen.


És négyes válaszoló, ez rád is ugyanúgy vonatkozik.

jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%

"Miért van az, hogy szinte mindig a férfi csalja meg a nőt, a férfiaknak vannak afférok, nem pedig fordítva?"

Forrás?

jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
🤣🤣🤣
jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az? Mert nincs.
jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Forrás?"


Trust me bro.

jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!