Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a dolog az életedben,...

Mi az a dolog az életedben, amitől úgy érzed, nem tudsz haladni/fejlődni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok másokat mi "köt gúsba". Mi az, ami megállít, vagy csak lefékez.


Hogy ne legyen egyoldalú, leírom a sajátom. Engem a még feldolgozás alatt álló traumáim (főként gyerekkori), néhány fóbiám és a depresszióm akadályoz leginkább. Próbálok tenni ezek ellen nap mint nap, de sokszor nehéz.



máj. 29. 16:23
1 2 3
 1/22 bolognai a kedvencem ***** válasza:
74%

Én már elenegdtem mindent. Nem köt semmi. Tökre nem érdekel ki mit gondol rólam vagy hogy akar bántani. Amit akarok azt meg is csinálom.


Régen csomó ilyen volt.. féltem attól, hogy nem fognak kedvelni. Stb..

máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A gondolkozásom hátráltat engem leginkább.

Ez pedig a traumák miatt alakult olyanná amilyen most.

máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megfelelési kényszer sajna nálam is van és annyira kattogok rajta, hogy bevonzom, hogy nem kedvelnek az emberek. Pedig tök normális értékrendekkel rendelkezem.
máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Engem az apám folyton vert, ezt nehéz nekem feldolgozni mind a mai napig.
máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Duke81 ***** válasza:
86%
Tanulási nehézségek, legfőképpen a nyelvtanulásban.
máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudok pénzt keresni. Lassan 30 éves vagyok, szüleimmel élek, konkrétan 0 Ft a havi bevételem. Bármit próbáltam eddig semmi se sikerült, feladtam.
máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%
A sok idióta kérdéstől, amiket ide kiírnak néhányan. A megítélésem szerint ezek mind elmezavarban szenvedő egyének. Ha háziorvos lennék, akkor egyenes utat mutatnék nekik valamelyik témába illő szakorvoshoz.
máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Az Univerzum gyűlöl engem. Semmi sem sikerül. Se munka, se emberi kapcsolatok, se pénz.
máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Saját magam 😆
máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
A frusztrációimat, mindig azokon vezetem le, akik a legközelebb állnak hozzám. Szeretném látni, hogy ők is ugyanúgy szenvednek, mint én a 25 évem során és ha ez nem sikerül, akkor nagyon hisztis tudok lenni.
máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!