Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a dolog az életedben,...

Mi az a dolog az életedben, amitől úgy érzed, nem tudsz haladni/fejlődni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok másokat mi "köt gúsba". Mi az, ami megállít, vagy csak lefékez.


Hogy ne legyen egyoldalú, leírom a sajátom. Engem a még feldolgozás alatt álló traumáim (főként gyerekkori), néhány fóbiám és a depresszióm akadályoz leginkább. Próbálok tenni ezek ellen nap mint nap, de sokszor nehéz.



máj. 29. 16:23
1 2 3
 21/22 Senior Séf ***** válasza:
Nem mi, hanem ki; én magam. Gondos és előrelátó tervezésemnek, a talonban tartott B tervnek köszönhetően általában sikerültek a terveim. Ha valamik oknál fogva mégsem, kerestem a bűnbakot, mint mindenki más. Idővel (néha nagyon sok idővel) azonban mindig rá kellett jönnöm, hogy én bäsztam el valamit.
máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Maga az élet hátráltat de ezzel nem vagyok egyedül. Egyébként meg hova kéne fejlődni/haladni? Az életnek nincsenek szabályai meg használati utasítása hogy mit hogy kell csinálni hogy elérd xy dolgot.

Tök mindegy hogy ebben a pár évben tengsz lengsz vagy küzdesz egy nem létező magasztosabb célért egyre megy az egész.

jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!